Karaoba: ''Uşak’ın En Büyük Sorunu Vizyonsuz Siyasetçiler''

“Hükümet desteği alıp yaptıkları bunlar. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Mehmet Çakın’ın kişiliği ve bireysel yapısıyla bir sorunum yok. Benim ak partinin zihniyetiyle sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. Bu Uşak’ın en büyük sıkıntısının vizyonsuz AKP siyasetçileri olduğuna inanıyorum.”  

Karaoba: ''Yaptıklarınız Yapamayacaklarınızın Teminatıdır''

Karaoba bu konuyu halkımız yorumlasın diyerek Uşaklı vatandaşlara seslendi. 

“ Halkımıza basit birkaç soru sorayım onlar bunu yorumlasınlar ben değil. Otogarımıza gidip baksınlar hükümet desteği alarak kaç yılda yapmışlar. Kaç yıldır iktidardalar ve bizim otogarımız Türkiye’de kaç tane Beldeden kötü. İl demiyorum Belde diyorum utansınlar. Çevre yolu dediler her yıl öteleyerek çevre yolunu açacaklarını söylüyorlar vaatte bulunuyorlar. Bu şehrin üç dönemdir Eşmeli Milletvekili var eşme yolu bitti mi? Ulubey’in üç dönem Milletvekili vardı Ulubey yolu mu bitti? Hastane derdi mi bitti? İki tane hastaneyi yıktılar tek hastane yaptılar. Neymiş hükümet bize destek verir yaparmış. Hükümetin size verdiği destekle yapabildiğiniz bunlar. Sizin mantığınız yanlış siz hizmet için gelmiyorsunuz. Çok laf az iş diyorsunuz. Onun için yaptıklarınız yapamayacaklarınız teminatıdır diyoruz.” 

Karaoba şehirdeki sel sorununa da değinerek her yağmurda biz deniz getiriyoruz diyerek övünebilirler ifadelerini kullandı. 

Karaoba: ''Her Yağmurda Biz Deniz Getiriyoruz Diyerek Övünebilirler''

“Hatta şununla övünebilirler her yağmurda biz deniz getiriyoruz diye övünebilirler. Battı çıktıların su basmalarını görsünler.”

“31 Mart’ta bunların cevabını halkımız verecek. Neymiş biz alırsak tekrar hükümet destek verecekmiş. Bu bir tehdittir. Türkiye Cumhuriyeti Bölünmez Bütünlüğüyle, Cumhurbaşkanının tarafsızlığıyla anılması gereken bir ülke olması gerekirken, Belediye bendeyse siz hizmet getiririm diyor öyle mi?”

Karaoba: ''Dünyanın En Büyük Belediyeciliği Şeffaf Belediyeciliktir''

Çok kızıyorum bu işe hükümet bizi destekleyecek ve biz iyi hizmet edeceğiz. 31 Mart’ta biz geleceğiz hükümet isterse destek vermesin. Bu şehrin vatandaşı bu şehirden alınan vergiler, paralarla bu şehir ayağa kalkar. Çalmayın yeter. Dünyanın en büyük belediyeciliği şeffaf belediyeciliktir.” Ankara’da çok iş az laf Uşak ta Ak Parti Belediyesine çok laf az iş.

Editör: Uğur Medya