Atapark Neden Yaz Aylarında Kazılıyor?
Geçen yıl Temmuz ayında başlayan yürüyüş yolu yenileme çalışmaları sonucunda vatandaşlar, yaz mevsiminde Atapark'ı kullanamamanın sıkıntısını yaşadı. Yine bu yılda Ağustos’ta başlayan kazı çalışmalarıyla vatandaşlar aynı sorunla karşı karşıya.
Atapark’ta Kazı ve Çalışmalar İçin Her Yıl Özellikle Yaz Ayları Seçiliyor
2023 Ağustos ayında başlayan içme suyu kazı çalışmaları nedeniyle vatandaşlar, sıcak yaz günlerinde Atapark'ta vakit geçirememenin hayal kırıklığını yaşıyor. Her yıl özellikle yaz aylarında vatandaşların piknik yapma, spor yapma ve doğayla iç içe vakit geçirme amacıyla tercih ettiği Atapark, çalışmaların ardı ardına gelmesi nedeniyle bir kez daha kullanılamaz hale geldi.
Uşak Belediyesine Soruyoruz Neden Yazın Atapark’ı Kazılıyor?
Uşak Belediyesi'nin, Atapark'ın bakım ve düzenlemesini yaparken yaz aylarını seçmesi ve vatandaşın sıcak günlerde kendini atabildiği en çok tercih edilen yeşil alan Atapark’ın bilhassa yazın kazılmasının nedeni ne?
Atapark’ta Aydınlatmaların Kapatılmasının Sebebi Gurbetçi Festivali Mi?
Bir diğer soru ise geçtiğimiz günlerde Uşak Belediyesi’nin Gurbetçi Festivali yaptığı sırada Atapark’ın aydınlatmalarının kapatılması ve festival biter bitmez tekrar açılmasının sebebi ne?
Buradan yetkililere soruyoruz…
 

Editör: Uğur Medya