YEŞİLÇAM ’DAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI. YEŞİLÇAM ’DAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI.

Akşener ''Her Yerde Seçime Tek Başına Giriyoruz''
Meral Akşener ‘Rotamız Net Pusulamız Millet’ sloganı ile 2024 yerel seçimler öncesi Uşak’ta ki ziyaretinde yaptığı konuşmada 81 ilde tek başına seçime gideceklerini bunun sonucunda başarısızlık olursa sorumluluğun gereğini yerine getireceğini ifade etti.
Akşener “Başarısızlık Olursa Sorumluluk Benim”
Akşener "Buradan ilan ediyorum, benim fikrim, benim talimatım; tek başına giriyoruz, her yerde tek başına. Ankara'da da İstanbul'da da tek başına giriyoruz. Her ilçede tek başına giriyoruz. Bu işin sonunda ben başaracağımıza inanıyorum. Bunun sonucunda bu başarı hepimizindir, başarısızlık olduğu taktirde de benimdir. O sorumluluğu yerine getireceğim. Hepimiz ona göre çalışacağız. Eğer bedel ödememi istemiyorsanız çalışacaksın, alacaksın. Dolayısıyla hiç fikrimi söylememiştim, şimdi söylüyorum; İYİ Partinin Genel Başkanı olarak söylüyorum. Hadi bakalım parmak uzatanlar. Ben demiştim grupta, parmak sallayanların o parmaklarını teker teker kırarım diye. Dün yapılan bir televizyon programında yapılan konuşmalardan sonra gördüm ki dostumuz, müttefikimiz Türk milletidir." Dedi.
İYİ Parti'den Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür Oldu
Akşener, İYİ Parti'den çıkacak Uşak Belediye Başkan adayının Muhammet Gür olduğunu açıkladı.
Gür ''Biz Bildiğimiz Doğru Yoldan Gitmeye Devam Edeceğiz'' 
İyi Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür konuşmasında bildiği doğru yoldan gitmeye devam edeceğini söyleyerek söz verdi ve projelerini anlattı.
Gür ''Bizler İYİ Partisi ailesi olarak girdiğimiz seçimler 2019 seçimlerimiz oldu. Sadece ve sadece halkımızı kucaklayarak Uşak'ın sorunlarını çözmüş projelerimizle yola çıktık ve toplumun tamamını kucaklayan iyilik tohumunu hep insanlara ektik. Maalesef hiçbir siyasi partinin kurumsal kimliği, hiçbir adayın şahsına ait ağzımızdan bir tane kötü şey çıkmadı. Bu seçimde de yine söz veriyorum. Biz bildiğimiz doğru yoldan gitmeye devam edeceğiz.'' Dedi.

Editör: Uğur Medya