İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 500 Bin Liralık Youtube Reklamı Sadece 33 Kişi Tarafından İzlendi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 500 Bin Liralık Youtube Reklamı Sadece 33 Kişi Tarafından İzlendi

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Fatma Karanfil, uzun süredir mücadele ettiği kanserle yenik düştü. 25 Mayıs'ta entübe edilen Karanfil, son olarak 2008-2010 yılları arasında yayınlanan "Aşk-ı Memnu" dizisinde canlandırdığı "Şayeste" karakteriyle hafızalarda yer edinmişti. 

 Yeşilçam’ın efsane yapımlarından olan Keloğlan‘da Fatma karakterini canlandıran sanatçı, 2008 yılında "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rolü ile yeniden gündeme gelmişti.

Ünlü sanatçının vefat haberini sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile menajeri duyurdu.

Menajer Aslı İslamoğlu yaptığı paylaşımda "Değerli oyuncumuz Fatma Karanfil'i kaybettik. Türk sinema ve tiyatrosunun saygın isimlerinden, çok değerli oyuncumuz Fatma Karanfil'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.
Sanat hayatı boyunca pek çok başarılı projede yer alan ve birçok ödüle layık görülen Fatma Karanfil, yalnızca oyunculuğuyla değil, aynı zamanda zarafeti, çalışkanlığı ve insanlığı ile de örnek alınan bir isimdi. Bu acı kaybın derin üzüntüsünü yaşarken, Fatma Karanfil'e Allah'tan rahmet diliyor, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Işığı hiç sönmeyecek, kalplerimizde ve sanat dünyasında daima parlayacaktır. Mekanın cennet olsun, değerli Fatma Karanfil. Tüm Sanat camiasına ve Kamuoyuna duyurulur." ifadelerini kullandı.

Editör: Duru Akyar