İttifak Partisi Uşak İl Başkanı Fatih Ulusoy, tüm partilerin adaylarını incelediklerini aralarından projelerinin ve il meclis üyelerinin Uşak için en fazla değer katacak olan adayın Özkan Yalım olduğuna kanaat getirdiklerini belirterek desteklerini açıkladı

Fatih Ulusoy'un Basın Açıklaması

Kıymetli Hemşerilerimiz,
Türkiye İttifakı Partisi Uşak İl Başkanlığı olarak Teşkilatlarımız, üyelerimiz ve gönül verenlerimiz ile yerel seçimler için istişarelerimizi yaptık. Bizler Türk Devleti ve Türk Milleti için en iyisinin olmasını isteyen düşüncede ki insanlarız. Bu nokta da Uşak Belediyesi Başkan adaylarını, projelerini ve meclis üyesi kadrolarını incelediğimizde şehrimize daha fazla değer katacağına inandığımız Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Sayın Özkan YALIM’ı bu yerel seçim özelinde destekleme kararı almış bulunmaktayız. Projelerin Uşak’ımız için öncelikli ve ihtiyaç duyulan projeler olduğu, meclis üyesi kadrolarını incelediğimizde her bir üyenin kendi alanında uzman kişiler olduğu ve bu kişilerin Şerhimizde siyaset üstü güven duyulan kişiler olduğu, Özkan Bey’in siyasi tecrübesi ve vizyonunun, projelerinin hayata geçirilmesinde önemli olduğu ve ekibine liderlik yapabileceği görüldüğünden vaad edilen projelerin hayata geçirilmesi dışında hiçbir talebimiz olmadan desteklemekteyiz.
Evvelce, liderimiz Sayın Dr. Sinan OĞAN için  gerek adaylık sürecinde , gerekse seçim sürecinde bizleri yalnız bırakmayan , gönül veren dava arkadaşlarımızı ve kamuoyunu Özkan Bey’i desteklemeye davet ediyoruz. Bu mübarek günlerin şehrimize , devletimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni eder saygılarımızı sunarız.

                    Türkiye İttifakı Partisi 
            Uşak İl Başkanı
                             Fatih ULUSOY

Editör: Uğur Medya