Yalım, kuyumcularla yaptığı görüşmelerde bu durumu doğruladığını açıkladı ve bu durumun ülkedeki ekonomik sıkıntıların bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Tarımsal Belgelerde Son Tarih Hatırlatması Yapıldı Tarımsal Belgelerde Son Tarih Hatırlatması Yapıldı

 Yalım, seçimlere az bir süre kalmışken halkı doğru tercih yapmaya çağırarak, ülkede yaşanan sorunların değişmesi için doğru adayı seçmeleri gerektiğini vurguladı.

Yalım yaptığı paylaşım ile "Günaydın güne maalesef üzücü bir haber varerek başlamak istiyorum. Evli bir çiftin en değerli varlığı. 

Evliliklerinin nişanı olan parmaklarında taşıdıkları alyanslarıdır. Sohbet ettiğimiz sarrafların tarafıma aktardıkları ilginç bir tespit var! Artık insanlar faturalarını ödemek ve hayatlarını idame ettirmek için alyanslarını satmaya başlamışlar.

Bu vahim bir tablodur. Bu ülkede ve Uşak'ta ekonomik olarak insanların yaşantılarının geriye gittiğinin göstergesidir ve artık bir şeylerin değişmesi gerektiğinin en belirgin habercisidir. Bunun için; sandık 13 gün sonra önünüzde nereyeye ve kime oy vereceğinizin kararı bu süre zarfında sizde!

Bu karar fırsatı elinizden gitmeden (bir daha sandığın önünüze konulması için normal olarak 4 yıldan fazla bir zaman var!) tercihinizi kazanabilecek en iyi aday için yapın!

Yapın ki ülkede ters giden şeyler değişmek zorunda kalsın!" ifadelerini kullandı.

Editör: Uğur Medya