Uşak’ta Yaşanan Sağanak Yağış Sonrası Trafik Sıkıştı

Yaşanan sağanak yağış nedeniyle birçok yerde trafiğin sıkışması Uşak’ta alt yapı sorununun olduğunu gösterdi. İzmir- Ankara asfaltı yolu üzerinde araçlar trafikte mahsur kaldı. Vatandaşlar ve polis ekipleri ile birlikte mahsur kalan araçlar kenara çekildi. 

Vatandaşlar Araçların Üstünde Mahsur Kaldı

15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü kavşağının altındaki battıçıktıda insan boyunda biriken suyun altında biri ticari olmak üzere iki araç kaldı. Suyun altında kalan araçların içinde vatandaşlar mahsur kaldı. Aracın içinde mahsur kalan vatandaş aracın üzerine çıkarak suyun altında kalmaktan kurtuldu.

İsmetpaşa Caddesi De Yağıştan Nasibini Aldı

Yenileme çalışmaları daha yeni tamamlanan İsmetpaşa Caddesi’nde su rögarlardan gitmedi ve pislikten dolayı tıkandı. İsmetpaşa Caddesi’nde ve yol yapım çalışmaları devam eden Adaş Sokakta bulunan dükkanlar su altında kalmasıyla esnaf yine aynı soruyu soruyor. ‘’Benim zararımı kim karşılayacak?’’

Uşak’ta Ciddi Bir Alt Yapı Sorunu Var

Uşak’ta yaşanan yağış sonrasında şehrin birçok bölgesi bu yağıştan olumsuz etkilendi. Özel otoparkın yan tarafında bulunan istinat duvarı çökmesi nedeniyle araçlar su altında kaldı. Uşak’ta İsmetpaşa Caddesi olmak üzere hemen hemen her bölge su altında kalması Uşak’ta ciddi bir alt yapı sorunu olduğunu gösteriyor.
 

Editör: Uğur Medya