Uşak’ta Ölüm Öpücüğü Tiyatro Gösterisi Sanat Severlerle Buluştu

Uşak’a tiyatroyu sevdiren, birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı oyunları şehrimize getiren organizatör Erkan Özenç yine muhteşem bir gösteriyi imza attı.

Simon Williams'ın yazdığı, Şükran Yücel'in dilimize çevirdiği, Deniz Atam'ın yönettiği " Ölüm Öpücüğü " adlı oyunun dekor tasarımını Emre Mutlulu, koregrafisini Köksal Ünal, kostüm tasarımını Nihan Günaçık, ışık tasarımını Yüksel Aymaz, maske tasarımını Seda Yakupoğlu ve Durukan Davran, yapımcılığını Müge Turan ve Renan Bilek, Furkan Kalabalık, Cemal Hünal, Buket Çelik gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Ölüm Öpücüğü tiyatro gösterisi Uşak’ta sanat severle buluştu.

14 Nisan Cuma Akşamı saat 21.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde gösterime çıkan Ölüm Öpücüğü Uşak’ta tiyatro severler tarafından yoğun ilgi gördü.

Oyun sonra Uğur TV mikrofonlarına konuşan Yönetmen Deniz Atam Uşak’a ilk defa geldiğini ve genç izleyicinin çok fazla ilgi gösterdiğini söyledi.

Atam “Ben ilk defa Uşak’ta bulunuyorum. Tiyatro açısından zayıf bir sezon geçiriyoruz. Anadolu’da bu kadar genç seyircinin tiyatroya ilgi gösteriyor olması çok önemli. İstanbulla kıyaslıyorum belki de etkinlik fazlalığı olduğu için Uşak biraz daha beni cezbetti. Çok mutlu ayrılıyoruz Uşak’tan, çok keyif aldığımız bir organizasyon oldu bizim için.” Dedi.

Editör: Uğur Medya