Uşak'ta MHP Mİlletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

Milleiyetçi Hareket Partisi Uşak Milletvekili Adayları Uşak Atatürk Kültür Merkezi'nde aday tanıtım toplantısı yaptı.

Programa MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, Ülkü Ocakları Başkanı Gürkan Uğrasız, Merkez İlçe Başkanı Ufuk Düzenli, Miletvekili adayları  Ayhan Kınden, Oğuz Çakmak, Muzaffer Sait Dönmez ve partililer katılım sağladı.

Orman "14 Mayıs'ta Yapılacak Olan Seçim Millet İçin Dönüm Noktasıdır"

Programda konuşan MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman 14 Mayıs'ta yapılacak olacak seçimin millet için dönüm  noktası olduğunu ifade ederken yeni yüzyılda güçlü bir devlet olacağız dedi.

"Türk milletinin sigortası olan Milliyetçi Hareket Partisi, ülkemizi karanlığa sürüklemek isteyen zillete asla izin vermeyecektir. Sonuna kadar devlet ve milletiyle her şeyden önce Türkiye diyeceğiz. Eline vurulup, ekmeği alınan bir Türkiye artık yoktur. Engelleri, zorlukları hep birlikte aşacağız. Sefer bizden, zafer Allah'tan. Ne mutlu Türk'üm diyene" dedi.

Adaylar Uğur TV Mikrofonlarına Konuştu Toplantıda kendilerini tanıtan ve şeçim hedeflerini anlatan MHP Uşak milletvekili adayları Ayhan Kınden, Oğuz Çakmak ve Muzaffer Sait Dönmez Uğur TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Kınden "Uşak'ta Ülkücü hareket şahlandı"

Ayhan Kınden "Görüyorsunuz büyük bir coşku var. Uşak'ta Ülkücü hareket şahlandı . Allah'ın izniyle biz bu konuda başarılı bir şekilde meclise yürüyeceğiz. Arkamızda binlerce insan var. Ülkücü seli var. Artık yeter diyoruz, ülkücü hareketin gür sesi Uşak'ta biz olacağız". Dedi.

Çakmak "MHP Olarak Biz Bu Ülke'nin Sigortasıyız"

Oğuz Çakmak "14 Mayıs'ta yapılacak seçim Ülkemiz için çok önemli. MHP olarak önce devletim ve milletim diyen bir liderimizin peşinde  ve dolayısıyla adayımız belli kararımız net. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Tüm ülkede zaferle sonuçlanacaktır. Uşaklı vatandaşlarımızdan en MHP'den bir vekil hedefimiz üç vekil olarak yola çıkıyoruz. Çünkü biz MHP olarak bu ülkenin sigortasıyız ve canımızla kanımızla milletimizin emrindeyiz." Dedi.

Dönmez "Sefer bizden zafer Allah'tandır" Muzaffer Sait Dönmez "

Teşkilatımız böyle görmek bizi duygulandırdı. Bu coşkuyu görmek beni mutlu etti.  Sefer bizden zafer Allah'tandır diyerek biz bu yola çıktık." Dedi.

Aday tanıtım töreni partililerin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Editör: Uğur Medya