Uşakspor resmi sosyal medya hesaplarıdan gece yarısında isimleri duyurmaya başladı. Uşakspor'un sosyal medya hesabından yaptığı ve bizimde resmi kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusun yeni teknik direktör Nazım Gülay oldu.

Uşakspor'a Hoş Geldin Nazım Gülay!

2023-24 futbol sezonu için kulübümüzün Teknik Direktör'lük görevini üstlenecek olan Nazım Gülay'a hoş geldin dileklerimizi sunarız.

UEFA A lisansına sahip olan genç teknik adam Gülay, kariyeri boyunca Kocaelispor, Fethiyespor, Aydınspor, Bergama Belediyespor, Menemen Belediyespor, Diyarbekirspor, Esenler Erokspor gibi takımlarda yardımcı antrenörlük yaptı.

Turgutluspor, Darıca Gençlerbirliği ve Pazarspor takımlarında Teknik Direktörlük görevlerinde bulunan Gülay, Aydınspor, Kırşehirspor ve Kocaelispor'da teknik heyetinde görev alırken şampiyonluk sevinci yaşamıştır.

Nazım Gülay'ın futbol anlayışı, hırslı ve rakip üzerine baskı kuran bir strateji üzerine kurulu olup, kariyerinde genellikle 4-2-3-1 taktiğini tercih etmesiyle tanınmaktadır.

Nazım Gülay'a hoş geldin dileklerimizi sunar, yeni görevinde başarılar dileriz.

SONER ALGÜL

Aynı zamanda Nazım Gülay'ın yardımcılığını deneyimli teknik adam Soner Algül yapacak. Bir çok kulüpte çalışan ve son olarak Pazarspor'da görev yapan Algül artık Uşakspor teknik kadrosunda yer alacak.

Uşakspor'un Kulüp Müdürü Osman Damar'a da yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Editör: Uğur Medya