Uşakspor Ligde 7 Haftada 4 Puan Toplayabildi

Ligde 7 haftada sadece 4 puan toplayabilen kırmızı siyahlılar aynı zamanda kupa maçları için hazırlıklarını sürdürüyor.

11 Ekim Çarşamba Saat 14:00’da 1 Eylül Stadyumu’nda

Uşakspor, 11 Ekim Çarşamba günü saat 14:00’da 3 lig ekiplerinden Aliağaspor ile 1 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak.

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, Aliağaspor maçı hakkında yaptığı açıklamada genç yeteneklere fırsat vereceğine değinerek ligdeki performansları ile ilgili ligde kalmak için en iyi şekilde mücadele edeceklerini ifade etti.

Gülay “Aliağa Maçında Genç Oyuncularımızın Seviyelerini Göreceğiz”

Gülay “Tabii her zaman konuşuruz lige geç başladık. Ama bu haftalardan itibaren de toparlamamız gerekiyor. Amedspor ve son Karaman maçı bizi üzdü skor olarak. Amed maçında oyun olarak tepki verdik ama Karaman maçında hiçbir tepki veremedik bunun için üzüntülüyüz. Hafta içinde çalıştığımız yansıtamadık. Hafta içindeki dinamiklik tepki hafta sonunda hiçbir şekilde sahaya yansımadı. Bunun neticesinde de bireysel hatalardan gol yedik. Farklı bir yenilgi aldık. Yarın Aliağa maçı var bu kupa maçına rotasyonlu şekilde çıkacağız. Genç oyuncularımızı seviyelerde görmek için hem onları da değerlendireceğiz. Yarın ve hafta sonu için de iyi bir hazırlık yapıyoruz.” Dedi.

Gülay “Ligde Kalma Yolunda En İyi Şekilde Hazırlıklarımızı Yapacağız”

Gülay “İçeride oynayacağız iyi bir takımla oynayacağız yine Ispartaspor’la onlar da bir seri yaptılar. Ligin ikincisi. Burada en iyi şekilde hazırlanıp en iyi şekilde de sahaya çıkmak için hafta sonuna iyi bir hazırlık yapacağız taraftarlarımızı yanımızda istiyoruz. Biliyorsunuz Amed maçında bir talihsizlik oldu. Taraftar bizim için önemli özellikle olumlu bir şekilde bizde dışarıdan tepki verirlerse oyuncularımıza sahiplenirlerse biz bu takımla birlikte ligde kalma yolunda bence bir yol katetebiliriz olumsuzlukları bir kenara bırakıp bu hafta en iyi şekilde hazırlanacağız.” Dedi.

Editör: Uğur Medya