Geçkin ‘’Oyuncuları Tanımaya Çalışıyorum’’

Geçkin ‘’Şimdi takıma katılalı daha 2 gün oldu. Bir tane antrenman yapabildik. Oyuncuları tanımaya çalışıyoruz. Zor bir süreç. Uşak için çok zor bir süreç. İnşallah çalışarak bunları gidermeye çalışacağız. Oyunun geneline baktığımızda mücadele anlamında iyiyiz. Fakat bir türlü gol yollarında etkili olamıyoruz. Sıkıntımız burada bunları da elimizden geldiğince çözmeye çalışacağız. Oyuncularımı tanımadan bir yorum yapmak istemiyorum. Giden arkadaşımız vardı, uğraştı, çalıştı. Onun da emeklerine teşekkür ederiz. Nazım hocamızın, bu konuyla ilgili şimdilik bir yorum yapmak istemiyorum. İlerleyen haftalarda İnşallah daha üst seviyeye performanslarını üst seviye çıkarmaya çalışacağız futbolcularımızı.’’ Dedi.

Uşakspor'un Etimesgut Belediyespor karşısına aldığı 1-0'lık mağlubiyetin ardından Aşigolar ve uşaksporlu taraftarlar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Arıcak ‘’Başkan Yok, Yönetim Yok, Kimse Yok’’

Arıcak ‘’Vallahi karşılaşmayı değerlendirmiyoruz. Değerlendirecek bir şey yok. Artık görüyorsunuz. Haftalardır galip gelemiyoruz. 4 puana çakıldık kaldık. Başkan yok, yönetici yok, kimse yok. Burada şu anda bu çocuklara ne diyeyim. Kuvvetleri bu kadar bu çocukların. Biz aşigolar bıktık. Bugüne kadar takım zarar görmesin diye 8-9 haftadır sesimizi çıkarmadık. Artık yeter ve buradan da Mehmet Çakır'a sesleniyorum. Belediye başkanı bu duruma ele atsın. Bu Şehrin devlet erkanına şaşırıyorum. Bu takım göz göre göre düşüyor. Bu takım için bir şeyler yapalım. Bizim Elimizden bu kadar geliyor.’’ Açıklamasını yaptı. 

Koyucu ‘’Bizim Gücümüzde Bu Kadar’’

Koyucu ‘’Bu maçı alın. Ne oldu yine sıfır. Bizim değerimizde eş değerimizde bir. Takımdan biz galibiyet kendisi sahamıza alamıyorsak biz düşmüşüzdür. Belediye Başkanına el at diyoruz. Atmıyor. Bizim gücümüz de bu kadar.’’ Diye konuştu.
 

Editör: Uğur Medya