27 Ağustos Saat 17:00'da 1 Eylül Stadyumunda

TFF 2. Lig kırmızı grupta yer alan Uşakspor sezonun ilk maçı olan Düzcespor ile 27 Ağustos Pazar günü saat 17.00 da 1 Eylül stadyumunda karşı karşıya gelecek.

Sezonun ilk maçında kırmızı siyahlılar takıma yeni eklenen oyuncularla birlikte Aşigoların önünde galibiyet istiyor.

Gülay ''En Büyük İş Bu Takımın Sevdalıları Aşigolara Düşüyor''

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay galibiyet için sahaya çıkacaklarını ve taraftarların desteğine ihtiyacı olduklarını söyledi.
Gülay ''Ligin ilk maçını bu hafta oynayacağız, liglerin ilk maçları her zaman zordur, zor geçer. Her Takım için bu geçerlidir. Tabii biliyorsunuz bizde geç toplandık kalan süreyi hem yoğun antrenman hem de transfer süreçleriyle geçirdik. Tam hazır olmak için biraz daha zamanımız var ama bu hafta maçlar başlıyor. Uşakspru en iyi şekilde temsil etmek için sahada bulunacağız. Hedefimiz tabiki galibiyet, kendi sahamızda oynayacağız, kendi seyircimizin önünde oynayacağız, mutlu bir şekilde sahadan ayrılacağız. Burada futbolculara, bizlere, sizlere, başkanımıza ve yönetimimize çok iş düşüyor. En büyük işte bu takımın sevdalıları Aşigolara çok iş düşüyor. Biz onları yanımızda, iyi günümüzde, kötü günümüzde, mağlubiyette, galibiyette hep yanımızda görmek istiyoruz. Bizim için onların manevi gücü çok önemli. Her zaman dediğim gibi geçen sene ki sıkıntıları yaşamamak için bu sene en baştan sıkı tutup rahat bir bölgede ligi sonlandırmak istiyoruz. Bunun için de herkese ihtiyacımız var, şehre ihtiyacımız var, sevenlerimize ihtiyacımız var, Aşigolarımız zaten her zaman yanımızda, hep mesajlar atıyolar manevi destek veriyorlar. Takımımız yeni geçen seneden bir kaç oyuncumuz var, onlar geç katıldı onlarıda hazırlamaya çalışıyoruz. Bunun için de sabır istiyorum özellikle taraftarlarımızdan. En geç 1-2 Hafta içinde takımımız düzelir, her şey rayına girer çünkü geç gelen oyuncular anca form tutar. Bunun için de sabah akşam uğraşıyoruz, antrenmanlar yapıyoruz. Özel antrenmanlarla onları bir an önce sahanın içinde daha iyi bir performansa getirmek için uğraşıyoruz. Dediğim gibi bu hafta ilk maçımız, zor maçımız, taraftarlarımızın gücüyle, taraftarlarımızın varlığıyla, sahanın içinde takımımız en iyi şekilde mücadele edecektir'' Dedi.

Editör: Uğur Medya