Uşakspor Son İdmanını Gerçekleştirdi

Son haftayı bay olarak kapatan Uşakspor, 23 Eylül Cumartesi günü oynanacak Derincespor karşılaşması için bugün son idmanını gerçekleştirdi.

Uşakspor Artık 3 Puanla Tanışmayı Hedefliyor

Transfer sezonunun tamamlanmasına günler kala takıma yeni isimler ekleyen Uşakspor, Derincespor karşılaşmasıyla birlikte artık 3 puanla tanışmak istiyor.

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay mikrofonlarımıza yaptığı özel açıklamada takımın artık adaptasyonu olarak hazır olduğunu her maçı 3 puan almak için çıkacaklarını ifade etti.

Gülay ‘’Hiçbir Rakipten Çekinmiyoruz’’

Gülay ‘’Hiçbir rakipten çekinmiyoruz. Hiçbir rakibinde nerede olduğu hangi sırada olduğu bizi ilgilendirmiyor. Biz kendimizi ilgilendiriyoruz. Bu hafta inşallah puan ve puanlarla dönmek istiyoruz. Şu anda da çocukların morali motivasyonları çok iyi. Hiçbir sıkıntımız yok. Hiçbir problemimiz yok. Sahada sadece icraata kalıyor. İş artık onlar da.’’ Açıklamasını yaptı.

Gülay ‘’Sadece Sabır İstiyoruz’’

Gülay ‘’İstediğimiz düzeyde olmadı. Mağlup olduk. Dediğim gibi herkes iyi bir takım izlemek ister. Bizler kenarda onlar tribünde Sadece sabır istiyoruz. Sabırlı olmalarını istiyoruz. Bu karakterdeki tek takımı da en kısa zamanda zaten görecekler. Yani Amed maçı ile birlikte bu hafta zaten Derince maçında göstereceğiz. Amed maçıyla içerideki maçla beraber inşallah onların da desteğiyle iyi günde kötü günde her zaman söylüyorum. Bizim yanımızda olsunlar ve en iyi şekilde de Uşakspor takımı onları her yerde temsil edecek.’’ Dedi. 
 

Editör: Uğur Medya