Uşakspor: 2 - Fethiyespor: 0

TFF 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Uşakspor, Fethiyespor karşısında 2-0 galip gelerek hanesine 3 puanı yazdırdı.

Uşakspor, Fethiyespor karşılaşması 19 Nisan Çarşamba günü saat 15:00 ‘da 1 Eylül Stadyumu’nda oynandı.

Karşılaşmanın ilk golü dakika 36’da Arda Köksal’dan geldi ve Uşakspor ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı. İkinci yarı Fethiyespor yoğun ataklarıyla beraberliği aradı fakat kontra ataktan 90+6’ıncı dakikada Murat Şenel’in golü maçın sonucunu belirledi ve Uşakspor 2-0’lık skorla 3 puanı hanesine yazdırdı.

Karşılaşma sonrası Uşaksporlu taraftarlar ve Aşigolar Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Argan Arıcak “Bu ligde kaldıysak, futbolcu arkadaşların, yönetimimizin payı var ama her şeyden önce hakikatten bu takımı en kötü gününde bile sırt çevirmeyen Aşigo kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Matematiksel olarak daha her şey bitmedi ama 8 puanlık bir farkımız var. İkili averajımız rakiplerimizden daha iyi. Haftaya Trabzon’dan da puan alacağımıza inanıyorum. Yaşasın Uşakspor sevdamız, yaşasın Aşigolar.” Dedi.

Uşakspor Teknik Direktörü Ceyhun Müderrisoğlu karşılaşma sonrası Uğur TV mikrofonlarına maçı değerlendirdi.

Ceyhun Müderrisoğlu “Uşakspor’a galibiyetimiz hayırlı olsun. Bayram öncesi onlara bir sevinç daha tattırdığımız için çok mutluyuz. Uşaksporlu taraftara çok teşekkür ederiz. Hafta için olmasına rağmen geldiler bizi desteklediler, stadı doldurdular. Sponsor firmamız AFC gruba teşekkür ederiz. En zor zamanımızda bize destek çıktılar. Futbolcularımız yetenekleri doğrultusunda en iyi şekilde mücadele ettiler. Bu aldığımız galibiyetle artık çok rahatladık. İnşallah gelecek sezonda daha iyi bir yapılanma ile iyi bir kadro ile, biz oluruz olmayız artık gönlümüz bir tarafı da Uşakla beraber olacak. Daha iyi bir yapılanmayla inşallah üst sıraları hedefleyen bir takım olur.” Dedi.

Editör: Uğur Medya