Eylül ayının üçüncü haftası Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

İsmail Güneş Gaziler Günü Kutlamalarına Katıldı

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 19 Eylül’de Gaziler Günü kutlamasına katıldı. Güneş sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımında “Gazilerimizin gününü kutluyor, şehit ve gazi yakınlarımıza sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum.” Dedi.

Güneş “𝐄𝐧 𝐛𝐮̈𝐲𝐮̈𝐤 𝐠𝐮̈𝐜𝐮̈𝐦𝐮̈𝐳 𝐠𝐞𝐧𝐜̧𝐥𝐢𝐠̆𝐢𝐦𝐢𝐳”

İsmail Güneş yine 19 Eylül’de Genç Memur-Sen ve Genç Kuşak’ın birlikte yürüttüğü “Bir Bilenle Bilge Nesil” kitap okuma ve kompozisyon yarışmasının açılış törenine katıldı.

Güneş, Uşak 8. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na Katıldı

Güneş, 20 Eylül’de Uşak 8. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nın açılışına katılarak sosyal medya hesabında ‘’Fuarın çiftçilerimize, şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.’’ mesajını iletti.

İsmail Güneş, Ahilik Haftasını Kutlamalarına Katıldı

İsmail Güneş yine 20 Eylül’de Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan’ın da katılımıyla gerçekleşen Uşak Esnaf Odaları Yeni Hizmet Binası Açılışı ve Ahilik Haftası Kutlamalarına katıldı. 

İsmail Güneş Eylül ayı üçüncü haftasını bu şekilde tamamladı.

Tuğrul, Partililerle Birlikte Kurul Toplantısı Gerçekleştirdi

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul 18 Eylül’de AK Parti Uşak İl Başkanlığı Olağan İl Yürütme ve İl Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağladı.

Tuğrul, Uşak’ta Düzenlenen “Bir Bilenle Bilge Nesil” Yarışmasına Katıldı

Fahrettin Tuğrul, 19 Eylül’de Genç Memur-Sen ve Genç Kuşak’ın birlikte yürüttüğü “Bir Bilenle Bilge Nesil” kitap okuma ve kompozisyon yarışmasının açılış törenine katıldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Tuğrul, Uşak 8. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na Katıldı

Tuğrul 20 Eylül’de Uşak 8. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nın Açılış Törenine Katıldı ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda fuarın çiftçilerimize, şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tuğrul, Esnaf ve Sanatkârlar İle Bir Araya Geldi

Fahrettin Tuğrul 20 Eylül’de Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan’ın katılımıyla gerçekleşen Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği toplantısına ve Ahilik Haftası kutlamalarına katıldı.

Tuğrul, Pancar Alım Kampanyasını Yerinde İnceledi

Fahrettin Tuğrul 21 Eylül’de Pancar Alım Kampanyasına başlayan, Uşak Şeker Fabrikası’na ziyarette bulundu ve çalışmaları yerinde inceledi.

Fahrettin Tuğrul’da Eylül ayının üçüncü haftasını bu şekilde tamamlamış oldu.

Karaoba “Gazilik, Türk Fedakârlığının Yaşayan Destanıdır!”

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 19 Eylül’de Uşak’ta düzenlenen Gaziler Günü kutlamalarına katıldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Sizlere minnettarız ve hep minnettar kalacağız!” İfadelerini kullandı.

Karaoba "Milli Ekonominin Temeli Tarımdır"

Karaoba 20 Eylül’de Uşak'ta 8.’si düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Fuarda yaptığı konuşmada “Şehrimizdeki istihdamı arttırmak, topraklarımızı daha verimli kullanarak üretimi geliştirmek ve yapacağımız ihracatla şehrimizi ilerletmek için bu tür fuarlar oldukça önemli.” Dedi.

Karaoba, Ahilik Haftası Programına Katıldı

Ali Karaoba 20 Eylül’de Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen Ahilik Haftası programına katıldı ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Karaoba “Uyuşturucu İle Mücadele Siyasi Üstü Bir Konudur”

Karaoba 22 Eylül’de Banaz’da uyuşturucu ile mücadele toplantısına katıldı ve ‘’Konferansa katılmayan Valilik, Kaymakamlık, Emniyet ve Savcılıktan temsilcilerin gelmemesi düşündürücü ve üzücüdür.’’ İfadelerini kullandı.

Ali Karaoba da Eylül ayını üçüncü haftasını bu şekilde kapatmış oldu.

Uşak Milletvekillerinin Eylül ayı üçüncü hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Editör: Uğur Medya