Ağustos ayı son haftası Uşak Milletvekilleri’nin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

İsmail Güneş, Susuzören Köyü’nde Köylülerle Buluştu

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 21 Ağustos’ta Uşak Merkez Susuzören Köyü’ne giderek köylülerle bir araya geldi ve sohbet ettiklerini ifade ettiğini bir paylaşım yaptı.

İsmail Güneş, TMO Deposunu Ziyaret Etti

İsmail Güneş 22 Ağustos’ta ise Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) alım yapan bir depoyu ziyaret etti.

İsmail Güneş, Yeni Atanan Başkanları Tebrik Etti

İsmail Güneş 24 Ağustos’ta Uşak Ulubey ve Sivaslı İlçe Başkanlığı’na seçilen Hüseyin Çanak ve Ramazan Demirkıran’ın fotoğraflarını paylaşarak tebriklerini iletti.

İsmail Güneş’in Dostlarla Sohbet Ziyaretleri

İsmail Güneş hafta boyunca Uşak’ta işletme sahibi ve dostlarına ziyaretlerde bulundu ve bu ziyaretlerde misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek fotoğraflarını paylaştı.

İsmail Güneş, Düğün, Sünnet ve Mevlit Programlarına Katıldı

İsmail Güneş tabi hafta boyunca düzenlenen düğün, sünnet ve mevlit programlarına da katılmayı unutmadı ve fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

İsmail Güneş Ağustos ayını bu şekilde kapatmış oldu.

Tuğrul, Yeni Atanan İlçe Başkanlarını Tebrik Etti

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul 24 Ağustos’ta Uşak Ulubey ve Sivaslı İlçe Başkanlığı’na seçilen Hüseyin Çanak ve Ramazan Demirkıran’ın fotoğraflarını paylaşarak tebriklerini iletti.

Tuğrul, Bozköy Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Fahrettin Tuğrul 26 Ağustos’ta Uşak Merkez Bozköy’de Uşak İl Özel İdare tarafından yapımı devam eden taşparke yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Tuğrul, Düğün, Sünnet ve Mevlit Programlarına Katıldı

Fahrettin Tuğrul’da hafta boyunca düğün, sünnet ve mevlit programlarına katıldı ve fotoğraf çekilerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Fahrettin Tuğrul Ağustos ayını bu şekilde tamamladı.

Karaoba “İnsanca Yaşamak Herkesin Hakkıdır”

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 22 Ağustos’ta Uşak Kamu Konfederasyonları Platformu basın açıklamasına katıldı ve sosyal medyada “İNSANCA YAŞAMAK HERKESİN HAKKIDIR” başlığıyla paylaştı.

Karaoba "Kimse, Eğitim ve Öğrenim Hakkından Yoksun Bırakılamaz!"

Ali Karaoba 25 Ağustos tarihinde Cumhuriyet Gazetesi’nin devlet okullarından bağış adı altında para alındığı haberini paylaştı ve sosyal medya da yaptığı açıklamada "Kimse, eğitim ve öğrenim hakkından yoksun bırakılamaz!" dedi.

Karaoba “Özgür Basın ve Tarafsız Gazetecinin Yanındayım”

Ali Karaoba 25 Ağustos’ta bir grup gazetecinin haklarını almak adına grev yaptığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı ve basın emekçilerinin yanında olduğunu vurguladı.

Karaoba “Düğünde İtfaiye Aracı İle Gelin Çıkarmak”

Ali Karaoba 26 Ağustos’ta bizimde Uğur TV olarak gündeme aldığımız Uşak Belediyesi’nin itfaiye aracının düğün konvoyu olarak kullanılmasına tepki olarak paylaşım yaptı ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’dan bir açıklama beklediğini ifade etti.

Karaoba 38.Ulubey Olağan Kongresi’nde Divan Başkanlığı Yaptı

Ali Karaoba 27 Ağustos’ta Uşak Ulubey 38. Olağan Kongresi’nde Divan Bakanı olarak görev aldı.

Karaoba “Murat Dağı’nın Üstü Altından Daha Değerli”

Ali Karaoba son olarak Murat Dağı için bakanlığa ÇED raporuna itiraz dilekçesi vereceğini sosyal medya hesabından duyurdu ve bütün vatandaşları itiraz dilekçesi sunmak adına 28 Ağustos saat 16:30’da Çevre Şehircilik Uşak İl Müdürlüğüne davet etti.

Ali Karaoba’da Ağustos ayını bu şekilde tamamladı.

Uşak Milletvekillerinin Ağustos ayı son hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
 

Editör: Uğur Medya