Uşak Milletvekillerinin Haftalık Sosyal Medya Gündemi 15

Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul ve Ali Karaoba bir hafta boyunca sosyal medya da neler yaptı sizin için araştırdık.
Kasım ayı ilk haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Güneş “Kalkınma Planı'nın hedefleri oldukça büyük”
Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 1 Kasım’da Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda 2024-2028 dönemini kapsayan 12.Kalkınma Planı konuşmasında 11. Kalkınma Planı’nı gerçekleşmediğini ifade edenlere yanıt olarak yaşanan olumsuzluklardan bahsetti ve hedeflerin buna rağmen gerçeğe yakın olduğunu söyledi.

Atatürk Yaşasaydı Günümüz Gençlerini Beğenir Miydi? Atatürk Yaşasaydı Günümüz Gençlerini Beğenir Miydi?

Güneş, Kasım Ayına 2024 Yılı Bütçe Görüşmeleriyle Başladı
Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’nda 1 Kasım’da Ticaret Bakanlığı, 2 Kasım’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 3 Kasım’da ise Gençlik ve Spor Bakanlığı 2024 yılı bütçe görüşmelerini gerçekleştirdiklerini sosyal medya hesabından paylaştı. 

Güneş “Kan, Acil Değil Sürekli Bir İhtiyaç”
İsmail Güneş 3 Kasım’da Kızılay Haftası’nı Türkiye Büyük Millet Meclisi Mobil Kan Merkezi’nde kan bağışı yaparak burada çektirdiği bir fotoğrafla kutladı.

İsmail Güneş Kasım ayının ilk haftasını sosyal medyada bu şekilde tamamladı.

Tuğrul “12. Kalkınma Planı Hayırlı Olsun”
Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 1 Kasım’da gerçekleşen 2024-2028 dönemini kapsayan 12.Kalkınma Planı Genel Kurul’dan fotoğraf paylaşarak alınan kararların hayırlı olmasını dilerim dedi.

Tuğrul “Şehrimize ve Ülkemize Enerji Yatırımları Yapmaya Devam Edeceğiz”
Tuğrul, 3 Kasım’da Uşak Valiliği ve Uşak İl Özel İdaresi tarafından finanse edilen Akarca Köyü’nde kurulan ve 16 adet köyün içme suyu tesislerinin elektriğini karşılayacak olan Güneş Enerji Santrali’nin açılışını gerçekleştirdiklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Tuğrul, Dikilitaş Mahalle Sakinleri İle Buluştu
Fahrettin Tuğrul, 3 Kasım’da Ak Parti Uşak İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Çat Kapı Ziyaretleri” kapsamında Uşak Dikilitaş Mahallesi’nde ikamet eden mahalle sakinlerine ziyarette bulundu. Bu ziyaretten kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Tuğrul, Siyonist İsrail’in Filistin’e Uyguladığı Zulme Dur Dedi
Tuğrul, 4 Kasım’da Ak Parti İstanbul Milletvekili Yücel Arzen’nin de katılımıyla İsrail’in Filistin’e yapmış olduğu zulme dur demek için Uşak’ta eski belediye binası önünden başlayarak 15 Temmuz Şehitler Meydanı’na kadar gerçekleşen yürüyüşe katıldı.

Tuğrul “Şairlerin Sultanı Necip Fazıl’ı Rahmet ve Saygıyla Yâd Ediyorum”
Tuğrul 5 Kasım’da Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen Necip Fazıl Kısakürek’i anma gecesine katıldı.

Fahrettin Tuğrul Kasım ayının ilk haftasını sosyal medyada bu şekilde tamamladı.

Karaoba “Uşaklılar Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında Çağdışı Alt Yapıyı Hak Etmiyor”
Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 1 Kasım’da Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde söz aldı ve bir burada yaptığı konuşmada Uşak’ın alt yapı sorunlarına değinerek yağışlarda şehrin sular altında kalması sonucu Uşak Belediyesi’nin gerekli önlemi bir an önce alması gerektiğini vurguladı.

Karaoba “Hekimlerle Hastaları Karşı Karşıya Getiren Bu Sistem Bir An Önce Son Bulmalı”
Ali Karaoba geçen hafta Aile Sağlık Birimi Merkezi binalarının tüm Türkiye’de standart hale gelmesiyle ilgili vermiş olduğu önergesini 1 Kasım’da Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünde tekrar dile getirdi. Karaoba burada yaptığı konuşmada Aile Sağlığı Merkezleri'nin sorunları, aile hekimlerinin problemleri ve sağlıkta şiddeti ele aldı. 

Karaoba, 2024 Yılı Bütçe Görüşmelerine Katıldı
Ali Karaoba 2 Kasım’da 2024 yılı Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerine katıldı.

Karaoaba “Genel Başkanımız Olarak Göreve Başlayan Sayın Özgür Özel’e Başarılar Diliyorum”
Ali Karaoba 5 Kasım’da gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi 38. Olağan Kurultay’da görev aldı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı seçilen Özgür Özel’i tebrik ettiğini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ali Karaoba Kasım ayının ilk haftasını sosyal medyada bu şekilde tamamladı.

Uşak Milletvekillerinin Kasım ayı ilk haftasından sosyal medya paylaşımları bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın…


 

Editör: Uğur Medya