Ekim ayının ikinci haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

Güneş, Uşak'ta Sağlık Alanında ki Eksikler ile İlgili Talepte Bulundu

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, 9 Ekim'de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek Uşak'ın sağlık alanında eksik olan branşların tamamlanması, gerekli tıbbi cihazların alınması konusunda talepte bulundu ve sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı.

Güneş, Uşak'ın Yatırımlarına Dair Görüşme Gerçekleştirdi

İsmail Güneş, 10 Ekim'de Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret ederek Uşak'ın yatırımlarına dair görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşme ile ilgili paylaşım yapan Güneş ''Sayın Bakanımıza şehrimize gösterdiği ilgi ve destekleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.'' Mesajını iletti. 

Güneş ''Plan ve Bütçe Komisyonuna Başladık''

Güneş, 12 Ekim'de konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasına ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin (2/1669) görüşmelerine Plan ve Bütçe Komisyonuna başladıklarını duyurdu.
İsmail Güneş, Ekim ayının ikinci haftasını bu şekilde bitirdi.

Güneş ''İsrail'in Eline Fırsat Verilmemelidir''

İsmail Güneş, Filistin'e yönelik hukuk ve insanlık dışı saldırı politikalarına yönelik TBMM Genel Kurulunda konuşma yaptı.

Tuğrul, Ak Parti Grup Toplantısı'na Katıldı

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 11 Ekim’de Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında ''Ak Parti Grup Toplantısı'na'' katıldı ve sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Tuğrul ''Filistin'in Daima Yanındayız''

Fahrettin Tuğrul, 11 Ekim'de Ak Parti Milletvekilleri ile birlikte İsrail'in Filistin'e karşı başlattığı saldırılarla ilgili basın açıklaması yaparak ''Mazlum Filistinli kardeşlerimizin daima yanında olarak, Zalim ve İşgalci İsrail’ in her zaman karşısında duracağız.'' Açıklamasını yaptı.

Fahrettin Tuğrul, Ekim ayının ikinci haftasını bu şekilde tamamladı.

Karaoba ''Emekli Sadaka Değil İnsanca Yaşamak İstiyor'' 

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 10 Ekim'de mecliste emeklilerin sorunlarını gündeme alarak ''Sarayın her 17 saniyede harcadığı parayı; çalışmak zorunda bırakılan emeklisine bile layık görmeyen bu iktidara emekliler gerekli cevabı verecektir..'' mesajını iletti. 

Karaoba ''2023 Yılında Hala Çocuk Yaşta Evlendirilen Kız Çocuklarını Konuşuyoruz''

Karaoba, 11 Ekim'de Kız Çocukları Günü'nde sosyal medya hesabından ''2023 yılında hala eğitim hakkı elinden alınan, türlü sebeplerle iş gücüne dahil olan, çocuk yaşta evlendirilip hatta çocuk sahibi olan kız çocuklarımızı konuşuyoruz.'' mesajını paylaşarak kız çocuklarının erken yaşta evlendirilmesine tepki gösterdi.

Karaoba ''2010'dan Beri Uşak Belediyesi'nden Herhangi Bir Alım Yapılmadı''

Karaoba, 12 Ekim'de Bakanlığa Evsel olmayan atıkların MKE'ye satılmamasıyla ilgili soru önergesi vererek sosyal medya hesabından ‘'MKE'yi aradık, 2010'dan bu yana Uşak Belediyesi'nden herhangi bir alım yapılmadığını söylüyorlar. Peki Uşak Belediyesi'ne ait bir arazide yer alan yüzlerce hurda nereye kayboldu?'' Dedi. 

Karaoba ''Vergilerimizin Hakkı Olan Hizmeti Talep Ediyoruz''

Karaoba, 13 Ekim'de Uşak çevre yolu sorununu mecliste gündeme getirerek ''Biz davullu zurnayla açılan ve çöken yolları değil, vergilerimizin hakkı olan hizmeti talep ediyoruz.'' mesajını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ali Karaoba, Ekim ayının ikinci haftasını bu şekilde tamamladı.
 

Editör: Uğur Medya