Eylül ayının son haftasında Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

İsmail Güneş “Mevlid-i Nebi” Haftası Kutlamalarına Katıldı

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 25 Eylül Pazartesi günü Uşak Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa katıldı ve sosyal medya hesabından “Mevlid-i Nebi” haftasının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı haktan niyaz ediyorum.” Mesajını iletti.

İsmail Güneş, Eşme’de Muhtarlar Toplantısına Katıldı

İsmail Güneş 27 Eylül Çarşamba günü Uşak’ın Eşme ilçesinde Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi. Burada gerçekleşen toplantıyla ilgili fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Güneş, Diyabetlilerin Birlik ve Beraberlik Kermesine Katıldı

İsmail Güneş 28 Eylül’de Diyabetle Yaşam Merkezi ve Uşak Diyabetliler Derneği ortaklığında düzenlenen 5. Geleneksel Diyabetlilerin Birlik ve Beraberlik Kermesi ’ne katıldı. Etkinlik ile ilgili “Emeği geçenlere teşekkür ederim.” Dedi.

Güneş, Esnaf ile Birlikte Kahvaltıda Buluştu

İsmail Güneş 29 Eylül Cuma günü Mende Pazarı’nda düzenlenen esnaf ile kahvaltı programına katıldı. Güneş, esnafa hayırlı bol kazançlar diledi ve bu kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Güneş, Gençlik Kolları Haftalık Toplantısına Katıldı

İsmail Güneş yine 29 Eylül Cuma günü Ak Parti Uşak İl Gençlik Kolları Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve diğer yönetim kurulu üyelerine davet için teşekkür etti.

Güneş, İtfaiye Haftası’nda Personellere Karanfil Dağıttı

İsmail Güneş 29 Eylül Cuma günü İtfaiye Haftası münasebetiyle düzenlenen programa katıldı. Burada İtfaiye çalışanlarını ziyaret ederek karanfil verdi. Sosyal medya hesabından fotoğrafları paylaşan Güneş “Tüm İtfaiye personellerimizin haftalarını kutluyor görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” mesajını iletti.

İsmail Güneş, Eylül ayını sosyal medyada bu şekilde tamamladı.


Tuğrul, Eczacılar Gününde Uşak’ta Eczacıları Karanfille Ziyaret Etti

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 25 Eylül Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla Uşak’ta hizmet veren Eczacıları ziyaret ederek onlara karanfil takdim etti. Bu görüntüleri sosyal medya hesabından bir video ile paylaştı.

Tuğrul, Eşme’de Muhtarlar Toplantısına Katıldı

Fahrettin Tuğrul, 27 Eylül Çarşamba günü Uşak’ın Eşme ilçesinde Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi. 

Tuğrul, Diyabetlilerin Birlik ve Beraberlik Kermesine Katıldı

Fahrettin Tuğrul,28 Eylül’de Diyabetle Yaşam Merkezi ve Uşak Diyabetliler Derneği ortaklığında düzenlenen 5. Geleneksel Diyabetlilerin Birlik ve Beraberlik Kermesi ’ne katıldı. 

Tuğrul, Esnaf ile Birlikte Kahvaltıda Buluştu

Fahrettin Tuğrul, 29 Eylül Cuma günü Mende Pazarı’nda düzenlenen esnaf ile kahvaltı programına katıldı.

Fahrettin Tuğrul’da Eylül ayını bu şekilde tamamlamış oldu.

Karaoba, Bu Hafta Kutlanan Özel Günleri Paylaştı

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 25 Eylül’de Eczacılar Günü, İtfaiyecilik Haftası ve Mevlid Kandili özel günlerini sosyal medya hesabından kutladı.

Karaoba “Murat Dağı’nın Üstü Altından Daha Değerlidir”

Ali Karaoba 27 Eylül’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı basın toplantısında Murat Dağı'na kurulması planlanan madenle ilgili olarak tepkisini açıkladı ve bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Karaoba, Uşak’ta İntihar Eden Çocuk Vakasını Meclise Taşıdı

Ali Karaoba yine 27 Eylül’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı basın toplantısında Uşak İl Merkezi’nde ki Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nde yaşanan çocuk intihar vakasını gündeme getirdi. Karaoba konuşmasında yaşanan bu olayla ilgili kurumda şiddet vakası olduğu şüphesiyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından konunun daha titiz bir şekilde incelenmesi gerektiğini ifade etti.

Karaoba “Yeni Yasama Dönemi Ülkemize Ve Milletimize Hayırlı Olsun”

Ali Karaoba, 1 Ekim’de Meclis Genel Kurulu'nda 28'inci Yasama Dönemi 2'nci Yasama Yılı 1'inci Birleşim'ine katıldı. Karaoba, sosyal medya paylaşımında “Yeni yasama döneminde Uşak'ı ve Uşağımızın sorunları başta olmak üzere hemşerilerimizin taleplerini ve gündemlerini Meclisimize taşımakta kararlıyım.” İfadelerini kullandı.

Karaoba “UŞAK Terör Şehri Değildir!”

Ali Karaoba yine 1 Ekim Pazar günü yaptığı paylaşımında Uşakspor- Amedspor karşılaşmasının seyircisiz oynanmasına tepki gösterdi. Karaoba paylaşımında maçın hakem seçiminin ve son dakika kararıyla seyircisiz oynanmasının art niyetli olarak yapıldığını düşündüğünü ifade etti.

Ali Karaoba’da Eylül ayını sosyal medyada bu şekilde tamamladı.

Uşak Milletvekillerinin Eylül ayı üçüncü hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.
 

Editör: Uğur Medya