Ağustos ayı 2. Haftası Uşak Milletvekillerinin sosyal medya paylaşımlarına birlikte göz atalım.

İsmail Güneş’ten Dostlara Ziyaret

Ak Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş 7 Ağustos Pazartesi günü Uşak’ta işletme sahibi dostlarını ziyaret etti. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Güneş, Banazlılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Yemeğine Katıldı

İsmail Güneş 12 Ağustos Cumartesi günü Banazlılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlemiş olduğunu yemek programına katıldı ve burada yaptığını konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Güneş, Mevlit, Sünnet ve Nişan Programlarına Katıldı

İsmail Güneş hafta sonu mevlit, sünnet ve nişan programlarına katıldı ve sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.

İsmail Güneş Ağustos ayı 2. haftasını bu şekilde kapatmış oldu.

Fahrettin Tuğrul’dan Dostlara Ziyaret

Ak Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, hafta başında il ve ilçe parti teşkilatı ile birlikte Uşak’ta işletme sahibi dostlarını ziyaret etti ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Tuğrul, TBMM Genel Kurul Çalışmalarına Katıldı

Fahrettin Tuğrul 8 Ağustos’ta Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul çalışmalarına katıldı ve sosyal medya üzerinden “Çalışmalarımızın aziz milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” Diyerek paylaşım yaptı.

Tuğrul, Dışkaya Köyü Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Fahrettin Tuğrul 11 Ağustos’ta yol yapım çalışmaları devam eden Dışkaya Köyü’ne ziyarette bulundu ve çalışmaları yerinde inceledi.

Tuğrul, Mevlit, Sünnet ve Düğün Programlarına Katıldı

Fahrettin Tuğrul Hafta sonu mevlit, sünnet ve düğün programlarına katılarak fotoğraf çekildi ve sosyal medya üzerinden paylaştı.

Fahrettin Tuğrul’da Ağustos Ayı 2. Haftasını bu şekilde kapattı.

 

Karaoba “Seçim Ekonomisi Yine Kapıda”

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba 7 Ağustos Pazartesi günü sosyal medyada “Seçim Ekonomisi Yine Kapıda” başlıklı bir paylaşım yaptı. Paylaşımında özelleştirilen kamu arazilerini sert sözlerle eleştirdi ve 100 yıl önce binlerce şehit kanıyla kazanılan topraklarımızı kendi çıkarları için bir çırpıda satanlar elbet hesap verecekler! Dedi.

 

Karaoba “Sağlıkta Şiddet Yasası Genişlemeli”

Ali Karaoba 8 Ağustos’ta yaptığı paylaşımda sağlıkta şiddet yasasının genişlemesini vurguladı. Sağlıkta şiddet gören hekimlerin bu yasa ile daha güvenli bir şekilde görevlerini yapabileceklerine dikkat çekti.

Karaoba “İkizköylü Necla Işık İçin Meclisteyiz”

Ali Karaoba yine 8 Ağustos’ta yaptığı paylaşımda Akbelen’de kurulacak olan kömür madeninin önlenmesi için mecliste çalıştıklarını ve doğayı savunmaya devam edeceklerini ifade etti ve aynı zamanda Akbelen Ormanı’nın araştırılması amacıyla Olağanüstü Toplantı düzenlenmesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde genel görüşme açılması önergesi Ak Parti ve MHP oylarıyla reddedildiğini paylaştı.

Karaoba “Sözde Değil, Özde Basın Özgürlüğü İstiyoruz”

Ali Karaoba 9 Ağustos’ta “Sözde Değil, Özde Basın Özgürlüğü İstiyoruz” diyerek, gazetecilerin ve kanalların RTÜK’ten ceza aldığı iddialarını sosyal medyadan paylaştı.

Karaoba, Eşme İlçe Kongresine Katıldı

Ali Karaoba 12 Ağustos’ta İlçe Kongreleri kapsamında Eşme ilçesini ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada “Divan Başkanlığına beni layık gören delegelerimize teşekkür ediyorum. Tek adaylı kongrede İlçe Başkanı seçilen Cumhur Uslu ve yönetimini kutluyorum, başarılar diliyorum. 6 Yıldır İlçe Başkanlığı görevini yürüten Sayın Selim Coşkun ve yönetimine hizmetleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Karaoba, Banazlılar Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yemeğine Katıldı

Ali Karaoba 12 Ağustos’ta Banazlılar Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği yemeğe katıldı ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Karaoba, Kütahya Merkez İlçe Olağan Kongresinde Divan Başkanlığı Yaptı

Ali Karaoba 13 Ağustos Pazar günü ise Kütahya İli Merkez İlçe Olağan Kongresinde Divan Başkanlığı yaptı ve sosyal medya hesabından paylaştı.

Karaoba, Karahallı İlçe Kongresine Katılamadı

Ali Karaoba Kütahya’da görevli olduğu için katılamadığı Karahallı İlçe Kongresini sosyal medya paylaştı ve seçilen yeni ilçe başkanı ve yönetimini kutladı.

Karaoba, Mevlit, Sünnet ve Düğün Programlarına Katıldı

Karaoba hafta boyunca yine mevlit, sünnet ve düğün programlarına katılarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Ali Karaoba’da Ağustos ayı 2. Haftasını bu şekilde tamamladı.

Uşak Milletvekillerinin Ağustos ayı 2. hafta sosyal medya gündemi bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Editör: Uğur Medya