14 Mayıs 28. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinin ardından Uşak Milletvekili seçilen Ak Parti Milletvekilleri İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul ve Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Ali Karaoba bir hafta boyunca neler yaptı Uğur Medya olarak araştırdık.
Uşak Milletvekillerinin haftalık karnelerini birlikte görelim.

Ak Parti Milletvekili İsmail Güneş

Güneş, Himmet Yaşar’a Tebrik Mesajı İletti
İsmail Güneş, 5 Temmuz’da sosyal medya hesaplarından Ak Parti Uşak İl Başkanlığına atanan Himmet Yaşar’a tebriğini ilettiği bir paylaşımda bulundu.

Güneş, Plan ve Bütçe Komisyonunda Yer Aldı

TBMM plan ve bütçe komisyonunda yer alan İsmail Güneş, 7 Temmuz’da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Memur Maaşları ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi görüşmelerine başladıklarını duyurdu.

İsmail Güneş, Birçok İsme Ziyarette Bulundu

İsmail Güneş, hafta boyunca Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin olmak üzere birçok önemli isme ziyarette bulundu ve ev sahipliği yaptıkları için onlara teşekkür etti.

İsmail Güneş’i Ziyaret Edenler Oldu

Ak Parti Uşak Milletvekili seçilen İsmail Güneş, hafta boyunca mecliste kendisini ziyaret eden Uşak Valisi Turan Ergün, Kütahya Valisi Ali Çelik, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler gibi birçok isme teşekkür mesajı iletti.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ FAHRETTİN TUĞRUL

Fahrettin Tuğrul, Himmet Yaşar’a Tebrik Mesajı İletti
Fahrettin Tuğrul, 5 Temmuz’da Ak Parti Uşak İl Başkanlığı’na atanan Himmet Yaşar’ı tebrik eden bir paylaşımda bulundu.

Fahrettin Tuğrul’u Lise Arkadaşları ve Birçok İsim Misafirlik Etti
Ak Parti Uşak Milletvekili seçilen Fahrettin Tuğrul, hafta boyunca mecliste kendisini ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kütahya Valisi Ali Çelik, Kızılcasöğüt Belediye Başkanı Güngör Oral, olmak üzere birçok yöneticiye teşekkür etti.

Tuğrul, Düğün Törenlerine Katıldı ve Birçok İsme Ziyarette Bulundu
Fahrettin Tuğrul, hafta boyunca Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet İncekara olmak üzere birçok isme ve düğün törenlerine de ziyarette bulundu.

CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ALİ KARAOBA

Ali Karaoba, Özkoç’a Tebrik Mesajı İletti
CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 3 Temmuz’da Parti Örgütü ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı olarak atanan Engin Özkoç’u sosyal medya üzerinden tebrik mesajı iletti.

Karaoba, Yapılan Zamlara Tepki Gösterdi
Ali Karaoba, 7 Temmuz’da ‘’ZAMADA ZAM’’ diyerek zamlara tepki olarak bir paylaşımda bulundu.


Karaoba, Mahalle Delegeliği Aday Adayı Olanlara Başarılar Diledi
Karaoba, 8 Temmuz’da Mahalle Delege seçimlerini başta ilimiz olmak üzere bütün ülkemize hayırlı olsun diyerek Mahalle Delegeliği için aday adayı olan tüm partili yol arkadaşlarına başarılar diledi.
    
Ali Karaoba, Meclis’e 3 Soru Önergesi Sundu
Ali Karaoba milletvekili seçilmesinin ardından Meclise hızlı bir giriş yaparak geçtiğimiz haftalarda Uşak Devlet Hastanesi ve Uşak Havalimanı ile ilgili olarak iki soru önergesi sunmuştu. Hızını alamayan Karaoba bu hafta yeni bir soru önergesi ile meclise gitti.
Ali Karaoba, 8 Temmuz’da “Verdiğiniz sözleri artık tutunuz. Çiftçiyi rezil ettiniz.” diyerek buğday arpa fiyatları için soru önergesini yayınladı.

Ali Karaoba 8 Temmuz tarihinde vefat eden sanat camiasının önemli ismi olan Özkan Uğur için taziye mesajı yayınladı.

Uşak Milletvekillerinin Temmuz ayı ilk hafta karneleri bu şekildeydi. Haftaya görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Editör: Uğur Medya