2024 Elmalıdere Mahallesi Muhtar Adayı Muhtar Adayı

2024 Elmalıdere Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Kazak, aslen Gedizli olduğunu lakin 30 yılı aşkın süredir Elmalıdere Mahallesi'nde ikamet ettiğini ve mahalleyi benimsediğini vurgulayarak kendini tanıttı.

Hüseyin Kazak Kimdir?

Kazak ''Öncelikle Elmalıdere Mahallemize hoş geldiniz. Ben Elmalıdere Muhtar Adayı Hüseyin Kazak. 30 yılı aşkın süredir Elmalıdere Mahallesi’nde yaşamaktayım. Gediz’in Gümele Köyü’nde doğdum. İki kız çocuğum var. İlkokulu ve ortaokulu Uşak’ta bitirdim. Mesleki lisesini de Uşak’ta bitirdim. 30 yılı aşkın süredir elektrikçiyim ve 15 yıldır esnafım.
Hüseyin Kazak, öncelikle Elmalıdere Mahallesi'nin sorunlarına değindi ve bu sorunlara çözümler getireceğini söyleyerek, seçim vaatlerini Uğur TV’ye anlattı.

Kazak “Halk ile Belediye Arasında Köprü Olacağız”

Kazak ''İlk önce bir muhtarın asli görevi halkın isteği doğrultusunda belediye ile iletişim kurmaktır. Mahallemizin kaliteli ve huzurlu bir mahalle olması için çalışacağım. Mahallemizde öncelikle imar yasası şart. Mahallemizin her tarafı boş arazi dolu. Uşak en boş arazisi Elmalıdere Mahallemizde.” Dedi.

Kazak “Mahallemizin Eksiklerinin Giderilmesi İçin Çalışacağım”

Kazak “Elmalıdere Mahallemize yatırımlarımız. Kapalı semt pazarı, düğün ve toplantı salonu, Mobese kamaraları, Halk Ekmek, yeni birde Sağlık Ocağı istiyoruz. Birde otobüs durağı şart. Biz kazanırsak mahallemiz kazanacak. İlk olarak ise semt pazarı ve düğün salonuna icraatımız olacak. Çünkü insanlar ellerinde poşetlerle üst sokaklara sebze ve meyve taşımak zorunda kalıyor. Yaşlı vatandaşımız çok olduğu için en önemli olan semt pazarı. 

Kazak “Gençlere İngiltere’de İş İmkânı Sunacağım” 

Kazak “Gençlere de buradan söz veriyorum. Kardeşim İngiltere’de İngiliz vatandaşı 25 yıldır Londra’da yaşıyor. Çalışmak isteyen gençlerimize İngiltere iş imkânı sunacağım buradan söz veriyorum.

Kazak “Biz Kazanırsak Mahallemiz Kazanacak”

Kazak “Kazanırsam şayet tüm mahallemiz kazanacak. Elmalıdere Mahallemiz çok güzel bir mahalle olacak buna emin olsunlar. Bize bu görevi versinler söz veriyorum elimden gelenin fazlasını yapacağım. Biz kazanırsak mahallemiz kazanacak. Oy kullanmaya giden vatandaşlarımız ellerini vicdanlarına koyup öyle oy kullanmalarını istiyorum. Mahallemizde okuma yazma bilmeyen birçok vatandaşımız var. Bilinçli olarak oy kullanmalarını istiyorum” Dedi.
 

Editör: Uğur Medya