UĞUR “ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE GELDİK, BİZİ ARTIK DURDURAMAZLAR”

Ak Parti Uşak milletvekili aday adayları, Karahallı Kül Köy ‘de vatandaşlarla buluştu ve kendilerini tanıttı. Program, Karahallı Ak Parti İlçe Başkanı Şerafettin Afacan'ın koordinatörlüğünde gerçekleştirildi. Programa, Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, Karahallı Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi Durmuş Yavuz ve Karahallı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Can da katıldı.                  

Ak Parti Uşak milletvekili aday adayı Hüseyin Ufuk Uğur, seçim çalışmaları kapsamında katıldığı Kül Köy programında vatandaşlarla buluştu. Programda konuşan Uğur, kendini tanıttı ve seçimle ilgili kritik noktalara değindi.                    

Uğur, konuşmasında ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumun önemine dikkat çekerek, "Ekonomi, ülkemizin en temel meselelerinden biridir. Ekonomik büyüme ve istikrar, hükümetimizin öncelikleri arasındadır. Bunun için işsizliği azaltacak, üretimi artıracak ve yatırımları teşvik edecek politikaları hayata geçireceğiz" dedi.               

Aday adayı Uğur, ayrıca eğitim, sağlık, tarım ve hayvancılık gibi diğer sektörlerde de projelerini anlattı  ve vatandaşların sorularını yanıtladı.                  

UĞUR “CUMHURBAŞKANIMIZI YENİDEN SEÇECEĞİZ”               

Programa katılan vatandaşlar da Uğur'un projelerini dikkatle dinlediklerini ve beğendiklerini belirterek, "Uğur, gerçekten bizim sorunlarımızı anlıyor ve çözüme yönelik projeleri var. Kendisine başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu.                 

UĞUR “YENİ TÜRKİYE YÜZYILI HEDEFLERİNE ADEPTE OLUP ÇALIŞACAĞIZ”                      

Uğur'un bu programdaki konuşması, seçim sürecinde adayların vatandaşlarla buluşmasının önemine ve projelerini anlatmasının gerekliliğine işaret etti.

Editör: Uğur Medya