Yerel seçimlerin ardından ortaya çıkan sonuçlar ve kesintisiz büyük kapsamlı röportajımızın arasındaki benzerlikle seçim sürecine ilişkin sonuçları direk sunduğumuzu kanıtlamış olduk.

Siz değerli izleyenlerimize mikrofon uzatarak tarafsız objektif ve kesintisiz bir yayın gerçekleştirdiğimiz dev röportajda vatandaşın nabzını tuttuk.

Tarafsız, Objektif ve Kesintisiz Seçim Anketi: Uğur Medya Farkıyla

Gerçekleştirmiş olduğumuz röportaja göre; 148 oy ile CHP Belediye Başkanı Özkan Yalım birinci sırada, 41 oy ile AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın ikinci sırada, 24 oy ile İYİ Parti Belediye Başkana adayı Muhammet Gür ve MHP Belediye Başkan adayı Sezer Ateş ise üçüncü sırayı paylaştı.

31 Mart Yerel Seçim sonuçları ise Uşak’ta CHP Belediye Başkan adayı Özkan Yalım %40,89 ile AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın %24,31 oyla röportajımızda olduğu gibi açık ara farkla tamamlanmış olup İYİ Parti Belediye Başkan adayı Muhammet Gür %16,76 üçüncü sırada, MHP Belediye Başkan adayı Sezer Ateş %12,60 dördüncü sırada yer almıştır.

Uşak'ta 19 Mayıs Coşkusu! Uşak'ta 19 Mayıs Coşkusu!

Uğur Medya, Anket Şirketlerinin Seçim Sonuçlarını Çürüttü

Türkiye geneli ve uluslararası anket şirketleri bu sonuçları ön göremezken Uğur Medya olarak yine farkımızı ortaya koyduk.

Editör: Uğur Medya