Proje, Türk Dünyası'nın potansiyeline, gençliğine ve tarihî birikimine odaklanarak bilgilendirmeyi ve birleştirmeyi hedefleyen büyük çaplı bir medya girişimidir.

Projenin oluşum sürecinde, Türk coğrafyasına dair derin bir birikime sahip olan ekip, sayısız görüşme ve toplantılarla proje için stratejiler belirledi. Yapılan araştırmalar, video çekimleri ve grafik tasarımların ardından beklenen günün yaklaştığı müjdelendi.

Tercüman projesi, Türk Dünyası'nın mevcut sorunlarını ele alarak bilgilendirme ve birleştirme amacını taşıyor. Bilgi-analiz, belgesel ve bilimsel içeriklerle dolu olan proje, yakında izleyicilerle buluşacak.

Projenin yayın kurulu tarafından yapılan açıklamada, "Dilde, işte ve fikirde birlik" vurgusu yapılarak Türk Dünyası'nın adının yüceltileceği, sorunların dile getirileceği ve büyük başarıların elde edileceği ifade edildi. Ayrıca, proje ekibinin en büyük gücünün, takipçilerin sesi ve desteği olduğu belirtildi.

Kılıçdaroğlu'ndan Selahattin Demirtaş Ziyareti Kılıçdaroğlu'ndan Selahattin Demirtaş Ziyareti

Tercüman projesini takip etmek ve desteklemek için başta YouTube olmak üzere Twitter ve Instagram'da @tercumanmedya hesaplarını takip etmek isteyenler, projeye katkı sağlayabilirler.

TERCÜMAN YAYIN KURULU SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Instagram;

https://www.instagram.com/tercumanmedya?igsh=N29hN3Q4enN2ZXNx

YouTube;

https://m.youtube.com/@tercumanmedya#bottom-sheet

X (Twitter);

https://x.com/tercumanmedya?s=21

Editör: Semih Şah