“Uşak halkının partimize ve adayımız Muhammet Gür’e göstermiş olduğu takdir ve teveccüh her geçen gün artarak devam etmektedir. İnşallah 31 Mart günü sandıklardan açık ara 1.parti çıkarak halkımızın takdirini belediye başkanlığı ile taçlandıracağız.”

Taşkın “Mehmet Çakın’ın Uşak Halkında Kredisi Kalmamıştır''

Taşkın basın açıklamasında, AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın ve CHP Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım hakkında da konuştu.

Taşkın “Özkan Yalım’ın Projelerinin Realitesi Yoktur” 

“Uşak’ta seçmen önünde kamu imkânlarıyla ve hükümet gücüyle 5 yıldır yapamadıkları hizmeti ve beceriksiz idareyi şimdi tekrar geldiklerinde yapacaklarını anlatan Sayın Mehmet Çakın’ın Uşak halkı neshinde bir karşılığı ve kredisi kalmamıştır. Diğer aday ise Uşak’ta seçmenin karşısında sadece parası ile konuşulan yapmayı vaat ettiği realitesi olmayan projeler ile anılan Sayın Özkan Yalım’dır''

Taşkın “ Özkan Yalım Özgür Özel Tarafından Dipsiz Bir Kuyuya Atılmıştır”

''Sayın Yalım kendisine destek olması için şehrimize davet ettiği CHP genel başkanı Sayın Özgür Özel tarafından dipsiz bir kuyuya atılmış. Bugün itibariyle Özkan Yalım’ın düştüğü dipsiz kuyuya İstanbul büyükşehir belediye başkanı Sayın İmamoğlu tarafından tonlarca c35 beton atılmıştır”

Editör: Uğur Medya