Sivaslı Belediyespor Bal Liginde

Uşak Amatör 1. Ligde mücadele eden Sivaslı Belediyespor ile Yayalarspor saat 15.00’da Uşak Barış Battal Stadyumu’nda karşı karşıya geldi.

Sivalı Belediyespor: 2 – Yayalarspor: 0

Karşılaşma Sivaslı Belediyespor’un 2-0 lık galibiyeti ile sonuçlandı ve bu sonuçla Sivaslı Belediyespor bir üst lige yükselerek önümüzde ki sezon Bal liginde mücadele etmeye hak kazandı.

Maç sonrası Sivaslı Belediyespor Teknik Direktörü Ayhan Çakır ve takım kaptanı Ozan Kılıçoğlu sevinçlerini Uğur TV’ye anlattı.

Çakır “Sivalı İlçesine Bal Ligi Hayırlı Uğurlu Olsun”

Ayhan Çakır “Çok mutluyuz. 7 buçuk aylık bir süreç tabi sezon başı bizde diğer kulüpler gibi bir çok sıkıntı yaşadık. Ama güzel bir gurup oluşturduk. Birbirine saygı gösteren bir ekip olduk. Bu gurupta tabi aile oldu, aile olunca da başarı geldi. Çocukların hepsini tek tek kutluyorum. Sivalı İlçesine Bal Ligi hayırlı uğurlu olsun. İnşallah önümüzde ki sene iyi bir yapılanma ile Sivaslı Belediyespor Bal liginde Uşak’ımızı en iyi şekilde temsil edecektir.” Dedi.

Kılıçoğlu “Emeğimizin Karşılığını Bugün Aldık Çok Mutluyuz”

Ozan Kılıçoğlu “Çok mutluyuz bütün bir sezonun emeğinin karşılığını bugün aldık. Zaten biz normal sezonda da şampiyonduk. Bu da ikinci şampiyonluğumuz oldu. Çok mutluyuz çok sevinçliyiz.” Dedi.

Editör: Uğur Medya