Zafer Partisi ise Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdikleri Sinan Oğan'dan tam tersi bir tavır sergileyerek Millet İttifakına destek verdiğini açıkladı.

Sinan Oğan ve Ümit Özdağ Danışıklı Dövüş Yapıyor

Bu açıklamaların ardından Nagehan Alçı sosyal medya hesabından ''2 aşırı-sağcı siyasetçi Ümit Özdağ-Sinan Oğan, alenen aralarında bilinçli rol paylaşımı yaparak bir yandan Cumhur İttifakı’nı diğer yandan Millet İttifakı’nı esir etme projesi içindeler. Özdağ ve Oğan resmen danışıklı dövüş yapıyor… Yüzde 5 oy ile, Yüzde 95 insanı kilitliyorlar.'' dedi.

nagehan tweet

Plana Sadık Kal

Bunun üzerine Sinan Oğan'dan cevap gecikmedi ve o da sosyal medya hesabından Nagehan Alçı'ya ''Nagehan hanım, öncelikle tanımlamanızı doğru yapın lütfen. Bizler Türk milliyetçisi insanlarız. Türk milliyetçiliği her türlü aşırılığı reddeder. İkinci olarak da biz Cumhur ittifakıyla ilkeler bazında bir birliktelik kurduk. Bu ilkeler Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin de temel ilkeleridir. Bundan neden rahatsız oldunuz?  Kimsenin kimseyi esir aldığı falan yok, fazla komplo teorisine kaptırmışsınız kendinizi. Uzun lafın kısası; Plana sadık kal!'' dedi.

Editör: Uğur Medya