Erdoğan’ın Katılımıyla İlk Gösterim Gerçekleşti

Filmin galası, yurdun dört bir yanından gelen özel konuklara ilk gösterim için bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşti.

Aybüke Öğretmeni Nihayet Şahin Canlandırıyor

Kamuda Tasarruf Dönemi Başlıyor Kamuda Tasarruf Dönemi Başlıyor

Yönetmenliğini Murat Onbul'un üstlendiği filmin senaryosunu Uğur Kılıç ile Ozan Bodur kaleme aldı. Filmde Aybüke öğretmeni Nihayet Şahin, Aybüke öğretmenin babasını Caner Kurtaran, annesini ise Zeynep Kankonde canlandırıyor. Uşaklı sanatçı Turgay Tanülkü’de filmde yer alan oyuncular arasında.

Tüm öğretmenlere rol model olacak bir projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden İsmail Demir ise filmin yapımcılığını üstlendi.

Aybüke'nin öğretmenlik yolculuğunu ve onun özverili ruhunu beyazperdeye taşıyan bu film, seyircilerle buluşarak izleyicilere duygusal ve ilham verici bir hikâye sunacak.

Aybüke’nin Bağlaması, Erdoğan’a Hediye Edildi

Filmin galası sonrası Aybüke öğretmenin hayattayken kullandığı bağlaması aile tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye edildi. Erdoğan bağlamayı öperek aldı.

"Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!" Filmi 24 Kasım Cuma Vizyona Girecek

Uşak’ta ise merakla beklenen "Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!" filmi 24 Kasım Cuma Cinetime Özdilek’te seyircilerle buluşacak.

Editör: Uğur Medya