Belediye seçimleri için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Uşak’taki belediye başkanı adayları da yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Seçim öncesinde mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan Orhan Uğur Uşaklı vatandaşlara kendini tanıttı.

Uğur “Bağımsız Türkiye Partisini Kendime Yol Edindim”

Yalım: “Şirketlerin tamamını kendi şirketim gibi göreceğim.” Yalım: “Şirketlerin tamamını kendi şirketim gibi göreceğim.”

Uğur“ 1960 Uşak doğumluyum. İlk ve ortaokul öğrenimini Uşak’ta bitirdim. 1983 itibariyle öğretmen olarak göreve başladım. 2023 yılına kadar tam 40 yıl görev yaptıktan sonra emekli oldum. Sonra önümüze bir yerel seçim çıkınca, ilkelerime ideallerime uygun olan Bağımsız Türkiye Partisini kendime yol edindim.” İfadeleriyle kendini tanıttı. 

Orhan Uğur değişim rüzgârları estireceğiz diyerek seçim sürecini anlattı.

Orhan Uğur “Değişim Rüzgârları Estireceğiz”

 Seçim süreci hakkında da bilgiler veren Orhan Uğur “ Seçim süreci güzel işleyecek, bir değişim rüzgârı estireceğiz. Seçimde bana gönül veren, benimle bir arada bulunan insanlarımızın çalışmasıyla çok güzel yerlere geleceğiz. Uşak değişik bir rüzgârla bir değişim yaşayacak ben de bunun öncüsü olmak istiyorum.” İfadelerini kullandı

Öncelikle Uşak’ın görünen sıkıntılarını gidereceğiz açıklamasını yapan Uğur hedeflediği projeleri anlattı.

Şehri Kucaklayacak Bir Sosyal Belediyecilik

 “Belirli kesimleri değil bütün şehri kucaklayacak bir sosyal belediyecilik düşünüyoruz.  Seyir tepesi düşünüyorum. Ulaşımını teleferik ile sağlayıp bunları ücretsiz bir şekilde halkın hizmetine sunacağım.”

Orhan Uğur “İstiyorum ki Uşak kazansın Uşaklı kazansın. Şeffaf bir belediyecilik sunacağım.” Açıklamalarıyla konuşmasını sonlandırdı.

Editör: Uğur Medya