Özkan Yalım’ın  “Birlikte Yöneteceğiz” Söylemi Hayata Geçti Özkan Yalım’ın “Birlikte Yöneteceğiz” Söylemi Hayata Geçti

Muhammet Gür Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hemen arkasında bulunan İstiklal Caddesinde yaptığı konuşma ile Hastane’de vatandaşların randevu bulamaması ve ulaşım sorunları hakkında açıklamalarda bulundu.

Uşak halkının sağlık ile ilgili ciddi manada sorunları olduğunu dile getiren Gür, “ Randevu almak ile ilgili, gerekse görüntüleme cihazlarıyla yapılan çekimlerde 5-6 ayı bulan randevu verilme sürelerini halkımızda ciddi mağduriyet oluşturduğunu biliyorum.” Dedi.

Muhamet Gür aynı zamanda hastaneye ulaşım sorunun olduğunun da altını çizerek “ Vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen hastaneye olan ulaşım ve akşam 23.00 dan sonraki süreçte minibüslerin çalışmadığı ile ilgili şikâyetlerini de yeniden bu bölgeye servis yapan minibüs hatlarımız ile görüşüp ya da gece bu saatten sonra sabaha kadar minibüs hatlarımızın dışında Uşak Belediyesi olarak çalışmalar yapacağımızın bilinmesini istiyorum.” İfadelerini kullandı.

Gür vatandaşların hastaneye ilişkin şikâyetlerini dile getirdikten sonra İstiklal caddesinde bulunan çekim yaptığı alanın bakımsız olduğunu vurgulayarak “Uşak Belediyesinin yöneticilerini, başkanlarını hepsini de kınıyorum.” Dedi.

Editör: Uğur Medya