Yalım: “Şirketlerin tamamını kendi şirketim gibi göreceğim.” Yalım: “Şirketlerin tamamını kendi şirketim gibi göreceğim.”

İYİ Parti Uşak İl binasında basın toplantısı gerçekleştirildi.

Basın toplantısı İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı’nın konuşmasıyla başladı.

“ 19 Aralık günü Genel Başkanımızın İlimize teşrifleriyle biz seçim startımızı verdik. Bununla birlikte parti basın sözcümüz ve Ankara Milletvekilimiz Kürşad Zorlu hocam, bu çalışmalarımıza destek vermek amaçlı İlimize teşrif etmiş bulunmaktadır.”

Zorlu ''Başta Uşak Halkı Olmak Üzere Ülke Genelinde 3 Problem Var''

Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu yaptığı basın açıklamasında “ Özellikle 3 önemli problemin başta Uşak halkı olmak üzere Ülke genelinde büyük bir probleme dönüştüğünü” dile getirerek 3 madde ile problemlere değindi.

Zorlu: Ciddi bir sığınmacı sorunu yaşıyoruz

“ Birincisi her yeri sarmakta olan hayat pahalılığı ve ekonomik kriz ile karşı karşıyayız. 

İkincisi Uşak’tan bu önemli şehrimizden öğretmenlerimiz için bir değerlendirme yapmak istiyorum.  Bildiğiniz gibi yüzbinlerce öğretmenimiz atama takviminin açıklanmasını bekliyor. Hükümet Eylül dedi olmadı Kasım dedi Aralık dedi şimdi Şubat ayı geçti Mart ayına girdik hala atama takvimi yok. Üçüncü önemli sorun ciddi bir sığınmacı sorunu ile karşı karşıyayız. Bugün sığınmacı ve kaçak nüfusunun 10 milyonu aştığını rahatlıkla ifade edebiliriz.”

Kürşad Zorlu konuşması sırasında 15 gün önce tamamlanan bir ankete göre partimiz ve adayımız şuanda 4 puan ilerdedir diyerek açıklamalarda bulundu.

Zorlu: partimiz ve adayımız şuanda 4 puan ilerdedir

“ 15 gün önce tamamlanan bir ankete göre partimiz ve adayımız şuanda 4 puan ilerdedir. Şuanda da bir anket çalışmamız devrededir. Salı günü ya da Çarşamba günü itibariyle tamamlandığı zaman son değerlendirmemiz ardından sizlerle paylaşacağız.”

Editör: Uğur Medya