Karaoba “Asıl Bayramı 24 Mayıs’ta Kutlayacağız”

Uşakspor, Fethiyespor devre arasında Uğur TV mikrofonlarına konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Özkan Yalım, Milletvekili Adaylı Ali Karaoba ve İl Başkanı Koray Akgün karşılaşmayı değerlendirdi ve 24 Nisan Pazartesi günü geçekleşecek olan mitinge Uşak halkını davet ettiler.

Özkan Yalım “İlk devre bitti Uşakspor’umuz 1-0 önde kapattı ve ikinci yarıda tekrar başarılar diliyoruz. Zor bir süreçten geçiyor ve bu maç çok önemli ligde kalma mücadelesi veriyoruz. İnşallah maç sonucunda bir aksilik olmazsa galibiyetle ayrılıp yeni sezona aynı ligden devam edecek. Buradan Uşakspor’a ve tüm Uşaksporlulara başarılar diliyorum.”Dedi.

Yalım “Sayın Genel Başkanımızı 13. Cumhurbaşkanı yapmak için ve Uşak’tan 2 milletvekili çıkarmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. 24 Nisan Pazartesi günü Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş saat 16.00’da Uşak’ta olacaklar. Tüm Uşaklı vatandaşlarımızı bu özel mitinge davet ediyorum. Göreceksiniz her şey çok daha güzel olacak. Baharlar daha güzel olacak. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın ve tüm Müslüman âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.” Dedi.

Ali Karaoba “Maç çok güzel, keyif alarak izliyoruz. Tüm teşkilatımız yaklaşık 110 kişi buradayız. Sporun siyaseti kaldırmaması gerekiyor. Siyaseti sporun üzerinden kaldırmak lazım. Uşakspor hepimizin. Burada yaşayan 373 bin nüfusun, şehrin reklamını ismini duyuran en iyi faktör spor ve bu açıdan bizim iktidarımızda inşallah biz siyasetten daha çok halkı düşünen bir Uşakspor için uğraşacağız. Sadece belediyenin reklamını yapan değil de Uşak’ın reklamını yapan bir sistem istiyoruz.” Dedi.

Karaoba“24 Nisan’da Genel Başkanımız ve Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş geliyor. Bugün olan şöleni orada da görmek istiyoruz. Bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum şeker tadında bir bayram geçmesini diliyorum. Biz Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı olarak inşallah 14 Mayıs’ta gerçek bayramımızı yapacağız diye düşünüyorum.” Dedi.

Koray Akgün “Uşakspor’umuz gayet iyi bir oyunla ilk yarıyı 1-0 önde kapattı. Temennimiz ikinci yarıda aynı oyunu devam ettirmesi ve ligde kalmayı garantilemesidir. Bütün futbolcularımıza ve taraftarlarımıza şimdiden tebrik ediyor ve bayramlarını kutluyorum.”Dedi.

“13. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu 24 Nisan Pazartesi günü anıt önünde bir miting gerçekleştirecek. Tüm Uşaklı hemşerilerimizi miting alanına davet ediyoruz ve tüm Uşak halıkın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.” Dedi.

Editör: Uğur Medya