Kayaağıl Termal Tesisleri 1633 Gündür Kapalı

4 buçuk yıldır devam eden ve toplamda 1633 gündür kapalı olan Kayaağıl Termal Tesisleri yenileme çalışmalarında nihayet sona gelindi.

Uğur Medya ekibimizin sürekli gündemde tuttuğu ve takip ettiğimiz Kayaağıl Termal Tesisleri yenileme çalışmaları bizimde yoğun uğraşlarımız sonucunda artık vatandaşların hizmetine açılacağını buradan duyuruyoruz.

Kayağıl Termal Tesisleri Sözde 6 Mayıs’ta Açılacaktı

Başkan Çakın son olarak 2023 Nisan ayı Belediye Meclisi’nde Kayaağıl Termal Tesisleri’nin 6 Mayıs’ta açılacağının sözünü vermiş fakat tesisler o tarihte de açılmamıştı.

Tesisler 17 Ekim Salı Günü Nihayet Açılıyor

Ekim ayı Belediye Meclisi’nde fiyat tarifesi belirlenen tesislerin açılışını Uşak Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak 17 Ekim Salı günü vatandaşların hizmetine açılacağı duyuruldu.

Uğur Medya Ekibi Toplantıya Çağrılmadı

Bugün ise Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın bir basın toplantısı düzenleyerek tesisin açılışını duyurdu. Ancak vatandaş adına yayın yapan Uğur Medya bu toplantıya çağrılmadı. Toplantıya neden çağrılmadığımızın belirsizliği sürerken, "Acaba Mehmet Çakın, sorularımızdan mı çekindi?" diye akıllara geliyor.

Mehmet Çakın Başkanlığı’nda Tesis Sadece 167 Gün Hizmet Vermiş Olacak

Yaklaşan 2024 yerel seçimleri 31 Mart tarihinde yapılacağı planlanıyor. 1633 gündür kapalı olarak Kayaağıl Termal Tesisleri Mehmet Çakın Başkanlığı’nda 31 Mart’a kadar herhangi bir aksilik olmazsa sadece 167 gün hizmet vermiş olacak.

Kayaağıl Termal Tesisleri’nin Hamam Giriş Ücreti 100 TL

Fiyat olarak standart giriş ücretleri 100 TL olarak belirlenen Kayaağıl Termal Tesisleri yakın çevrede bulunan termal tesislerine kıyasla bir belediye tesisi olarak ne kadar uygun fiyatlı bakalım.
Kütahya’nın Simav İlçesi2nde bulunan Eynal Kaplıcaları hamam giriş ücreti standart 75 TL indirimli 50 TL, Yine Kütahya’nın Gediz İlçesi’nde bulunan Ilıca Kaplıcaları hamam giriş ücreti ise standart 40 TL indirimli 30 TL, Uşak’ın Banaz ilçesi’nde bulunan Hamam Bozağı Termal Tesisleri standart 100 TL indirimli 80 TL, Afyon Gazlıgöl standart 200 TL iken indirimli 100 TL olarak ücretlendiriliyor.
 

Editör: Uğur Medya