İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı Sezonun İlk Maçına Hazırlanıyor
Türkiye Basketbol 2.Lig A grubunda yer alan İlkler Şehri Uşak Basketbol takımı, ligin ilk maçı için antrenmanlara hız kesmeden devam ediyor.


Karşılaşma 5 Kasım Pazar Günü 15.00’da Uşak Merkez Spor Salonu’nda
İlkler Şehri Uşak Basketbol takımıyla Pizza Bulls Basketbol takımı 5 Kasım Pazar günü saat 15.00’da Uşak Merkez Spor Salonu’nda karşılaşacak.


Kaymak ‘’Güzel Bir Maç Uşak Halkını Bekliyor’’
İlkler Şehri Uşak Basketbol takımı antrenörü Ali Görkem Kaymak Uğur TV mikrofonlarına yaptığı konuşmadan antrenmanlarının nasıl geçtiğini ve hazırlık süreçlerinden bahsetti. 
Kaymak “Bu Sezon Genç Bir Takım Kurduk”
Kaymak ‘’2 buçuk ay sonra sezon öncesi süreçten sonra pazar günü sezonun ilk maçına evimizde çıkacağız. Hazırlıklarımızı artık tamamladık. İlk maçımızı oynayacağız. Bütün Uşak halkını seyircilerimizin maça gelmesini bizi desteklemesini istiyoruz. Güzel bir sezon arası geçirdik. Genç bir takım kurduk. Genç oyuncularla oynuyoruz. Rakibimiz geçen sene karşılaştığımız aynı rakibimiz. Bu sene aynı gruptayız. Geçen sezon onlarla kapatmıştık. Bu sezonda tekrarda onlarla sahadayız. Sahada açıyoruz. Hazırız. Güzel bir maç Uşak halkını bekliyor.’’ Dedi. 

Uşakspor'a Bir Ceza Daha! Uşakspor'a Bir Ceza Daha!


Kaymak ‘’Artık Maçlarımızı Merkez Spor Salonu’nda Oynayacağız’’
Kaymak ‘’Üniversitedeki basketbol maçlarını bıraktık. Salonumuzla birlikte artık Merkez Spor Salonu’nda maçlarımızı oynuyoruz. Şehrin Merkezine dönmek bizim için güzel oldu. Bu yüzden mutluyuz. ‘’ Diye ekledi.

Editör: Uğur Medya