Millet İttifakı Üyeleri Köylerde Büyük Coşku İle Karşılandı

Uşak Millet İttifakı Parti üyeleri seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerinde bulundu.

Uşak Merkez İlyaslı ve Yenişehir köylerinde gerçekleşen programda vatandaşlar Millet ittifakı üyelerini büyük coşku ve yoğun ilgi ile karşıladı.
Programa katılan Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen bir vatandaşın Millet İttifakı’nın PKK ile aynı masaya oturması konuşmaları konusunda ki sorusuna yanıt olarak bunların iktidar tarafından yalan söylemler olduğunu vurguladı ve kim onlarla beraberse Allah belasını versin dedi.

Dağgezen “Kim PKK İle Ortaklık Yapıyorsa Allah Belasını Versin”

Dağgezen “21 yıldır tek başına iktidar var. Tüm bakanlıklar elinde. İsteseler PKK’yı bitirirler, İsrail’i yerler bir ederlerdi. Peki, neden yapmıyorlar? Çünkü onlardan nemalanıyorlar. PKK’nın kökünü kazıyacak olan biziz. PKK’nın beslendiği Kandil’i başlarına yıkmadığın sürece, Amerika ve İsrail ile iş birliği yaptığın sürece, ne PKK biter, ne İsrail biter. Kim PKK’ya destek veriyorsa, Kim PKK’ya yandaşlık yapıyorsa, kim onlardan nemalanıyorsa Allah bin türlü belasını versin, kahır ismiyle kahreylesin ve buna bütün içtenlikle Âmin diyebiliyorum. PKK’yı bitirecek olan da biziz, Kandil’i başlarına yıkacak olan da biziz, Filistin’i gerçek Filistinlilere verecek olan da biziz, Suriyelileri güle oynaya memleketine gönderecek olan da biziz.”Dedi.

Dağgezen “PKK’nin Asıl Ortağı Mevcut İktidardır”

Dağgezen aynı zaman da HÜDA PAR ile ittifak yapan Recep Tayyip Erdoğan’ı sert sözlerle eleştirdi ve tekrar HDP’nin asıl ortağının mevcut iktidar olduğunu vurguladı.

Dağgezen “Gaffar Okkan’ı Şehit Edenler Ak Parti’den Milletvekili Adayı”

Dağgezen “Müebbet hapis alan Hüda Par’lı yönetici Mehmet Emin Aksu’yu dün Erdoğan affetdi. En büyük tehlike Hüda Par’dır. Bunlar dini kullanarak terör estiriyorlar. Gaffar Okkan’ı şehit edenler bugün Ak Parti sıralarından milletvekili adayı. Bir tane Millet İttifakı’nın içerisinde HDP’li bi tane aday gösterebilir misin?” Dedi.

Dağgezen “Bu Bir Korku İmparatorluğu”

Program sonrasında Uğur TV’ye konuşan Dağgezen, seçime günler kala Süleyman Soylu’nun “14 Mayıs seçimleri bir darbe girişimidir” söylemlerine karşı milletimizi korkutmak istiyorlar dedi.

Dağgezen “Milletimiz Asla Kaosa Gelmeyecektir”

Dağgezen “Bu bir korku imparatorluğudur. Milletimizin ferasetine ve iradesine güveniyorum, milletimiz asla böyle bir kaosa gelmeyecektir. Bunlar millete korku imparatorluğu yaratarak, işte bak bize seçimi vermezseniz bunları yaparız diyorlar. 14 Mayıs günü Millet İttifakı iktidara gelecek ve milletimizin tekrardan güzü gülecek. Biz ülke olarak hepimiz kardeş değil miyiz? Bu kaos niye? 21 yıldır siz yönettiniz millet artık bıktı.” Dedi.


 

Editör: Uğur Medya