Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, başkanlık malamına doğrudan bağlı birimlere Etüd Proje Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nün de içinde olduğu 7 birimi listeledi. Başkanlık makamına doğrudan bağlı olan yedi birim içerisine Özel Kalem Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü, İç Denetim Birim Başkanlığı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Etüd Proje Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü yer almaktadır.

Belediye Başkanının yanında Belediye Başkan Yardımcılarına bağlı birimler de listelendi.

Belediye Başkan Yardımcısı Serpil Keskin'e bağlı birimler, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Sivil Savunma Uzmanlığı, Plan Proje Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü olarak listelendi.

Belediye Başkan Yardımcısı Serap Saruhan'a bağlı birimler, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü oldu.

Belediye Başkan Yardımcısı Reyhan Aydın'a bağlı brimler, Destek Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, olarak açıklandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Akif Şanlı'ya Bağlı Birimler, Zabıta Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü olarak listelendi.

Belediye Başkan Yardımcısı Halil Arslan'a bağlı birimler ise, Fen İşleri Müdürlüğü, Spor İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Muhtarlıklar Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak düzenlendi.

Belediye Başkan Yardımcıları izinli veya görevli olduğunda yerlerine vekalet edecek Belediye Başkan Yardımcıları da belli oldu.

Milli Eğitim Bakanı Yeni Müfredatı Onayladı Milli Eğitim Bakanı Yeni Müfredatı Onayladı

Belediye Başkan Yardımcıları zinli veya görevli olduğunda yerlerine vekalet edecek Belediye Başkan Yardımcıları  Serap Saruhan yerine, Reyhan Aydın, Serpil Keskin yerine Reyhan Aydın, Reyhan Aydın yerine Halil Arslan, Mehmet Akif Şanlı yerine, Serap Saruhan, Halil Arslan yerine, Mehmet Akif Şanlı olarak görevlendirildi.

Editör: Uğur Medya