Banaz Belediye Başkanlığı koltuğuna 3. kez  tekrar oturan  Arpacı, Banazlı  vatandaşlarla birlikte ilçe seçim kuruluna giderek mazbatasını aldı ve görevine başladı.

Mazbatasını aldıktan sonra Banaz Belediye Başkanı olarak göreve resmen başlayan Arpacı, "Banaz’ın Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak girdiğim Belediye Başkanlığı Seçimlerinden sizlerin çok büyük teveccühü ve desteği ile zaferle çıkarak önümüzdeki 5 yıl için Belediye Başkanı olarak seçildim. Sizler 31 Mart Pazar günü Banaz’da bir destan yazdınız. Sizler üst üste 3 dönem Belediye Başkanı seçilmez denilen bir dönemde hemde beni BAĞIMSIZ olarak sandıklardan zaferle çıkartarak 31 Mart Seçimlerinde Ege Bölgesinin İlk Bağımsız olarak seçilen Belediye Başkanı olma onurunu yaşattınız." ifadelerini kullanarak Banazlı vatandaşlara seslendi.

Arpacı ayrıca "Banaz önümüzdeki 5 yıl sonunda Organize Sanayi Bölgelerinde fabrikaların kurulduğu, binlerce gencimizin iş sahibi olduğu bir geleceğe adım atmak üzeredir.Artık seçimleri geride bıraktık. Şimdi zaman Banaz’a, yani sizlere hizmet etme zamanıdır. Çok işimiz var ama vaktimiz sınırlı, kaybedecek zamanımız yok. Onun için bir an önce işe koyulmak ve ilçemizi daha yaşanabilir bir ilçe haline getirecek olan Organize Sanayi Bölgelerimizi hayata geçirmek zorundayız." diyerek 5 yıl içerisinde yapacağı çalışmalara da değindi.

Azerbaycan Bağımsızlığının 106. Yılını Kutluyor Azerbaycan Bağımsızlığının 106. Yılını Kutluyor

Bu günden itibaren Banaz Belediyesinde siyasetin sona erdiğini dile getiren Arpacı ortank noktalarının Banaz olduğunu ve bu 5 yıl içerisinde Banaz için en güzel şekilde hizmet edeceğinin teminatını verdi.

Editör: Uğur Medya