Argan Arıcak, Aşigoları Stada Davet Etti

Uşakspor, Fethiyespor karşılaşması için son hazırlıklarını tamamladı.

Uşakspor, Fethiyespor karşılaşması 19 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’da Uşak 1 Eylül Stadyumu’nda oynanacak.

1 Eylül Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma için bilet ücretleri açık tribün 1 TL, kapalı tribün 5 TL olarak açıklandı.

Karşılaşma öncesi Uğur TV mikrofonlarına konuşan 1967 Uşaksporlular Derneği Başkanı Argan Arıcak, tüm Aşigoları stada beklediğini söyledi ve karşılaşma hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Arıcak “Son 5 maçta 1 mağlubiyet aldık. Rakibimiz olan Pazarspor’dan da bir puan getirdik. Yarın çok önemli olan Fethiye maçı var. Fethiyespor son haftalarda aldığı galibiyetlerle düşme potasından artık tamamen sıyrılıp rahatladı. Ligin kalan maçlarında prestij mücadelesi verecek. Ama bizim için 5 puanlık bir fark olsa da lig daha bitmedi.” Dedi.

Argan Arıcak “Fethiye maçı hafta içine denk geliyor. Yönetim kurulu sağ olsun yine bilet fiyatlarını açık tribün 1 TL, kapalı tribün 5 TL olarak açıkladı. Yarın elimizden geldiğince buradan bütün abilerime, kardeşlerime çağrıda bulunmak istiyorum; Son haftalarda taraftara çok ihtiyacımız var, bu hafta kazanıp rahatlamak istiyoruz. Biz her zaman Uşakspor’un yanındayız. İnşallah bu haftaki maçı kazanıp rahat bir nefes almak istiyoruz.” Dedi.

“Önümüzde seçimler var. İnşallah bu seçimlerde Uşakspor’un hayrına olur. Uşakspor’u yalnız bırakmayan milletvekillerine ihtiyacımız var. İnşallah burada seçilecek abilerimizde, Uşakspor’u birinci gündem maddesi olarak göz önünde bulundururlar. Uşakspor’un ligde kalacağına canı gönülden inanıyorum. Fethiyespor maçında alacağımız 3 puanla taçlandırıp, kalan haftalara rahat nefes alarak maçları izlemek istiyoruz.” Dedi.

Editör: Uğur Medya