Millet İttifakı Üyeleri Köylerde Büyük Coşku İle Karşılandı

Uşak Millet İttifakı Parti üyeleri seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerinde bulundu.

Uşak Merkez İlyaslı ve Yenişehir köylerinde gerçekleşen programda vatandaşlar Millet ittifakı üyelerini büyük coşku ve yoğun ilgi ile karşıladı.

Programa katılan Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Koray Akgün vatandaşların coşkulu ve yoğun katılımla ilgili Uğur TV mikrofonlarına özel demeçler verdi ve sorularımızı yanıtladı.

Akgün “Bu Kalabalık Karşılamalar Bizim Motivasyonumuzu Arttırıyor”

Akgün “Bu kalabalık bizim motivasyonumuzu arttırıyor. Yoğun bir kalabalık vardı. İlgi alaka çok yoğundu. Milletvekili adayımız Ali Karaoba ve Millet İttifakı’nın üyeleri ile birlikte yoğun bir katılım oldu. 14 Mayıs günü 13. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşkü’ne göndereceğiz. Uşak’tan 2 milletvekili göndereceğimize eminim. 3. Vekil içinde sonuna kadar zorlayacağız. Umudumuz çok yüksek memleketimize baharlar gelecek.” Dedi.

Akgün “Seçime Günler Kala Vaatlerin Artması Fakat Gerçekleşmemesi Beni Güldürüyor”

Akgün “21 yıllık Ak Parti iktidarında her zaman söylenmiş sözler var. Vaatler çok fazla. Hatırladığım Nurullah Cahan döneminde de stad sözü vardı takım süper lige çıkacaktı. Ama bunların hiç biri gerçekleşmedi. Seçime günler kala Ak Parti iktidarının ve yandaşlarının stad projesi gerçekleştirmeleri garip bir durum gülüyorum buradan. İnşallah 14 Mayıs’tan sonra Uşakla ve Uşaksporla ilgili tüm sorunları çözmeye çalışacağız. Bu memleket bizim daha gerçekçi yaklaşmak istiyoruz.”Dedi.

Akgün “Lütfen Artık Böyle Kötü Söylemlerden Vazgeçin”

Akgün “Süleyman Soylu’ya buradan selamlarımı iletiyorum ve sadece gülüyorum. Lütfen artık bu söylemlerden vazgeçin. Bu topraklarda hepimiz kardeşiz ve beraber yaşayacağız. Lütfen artık bu söylemlerden ısrarla ve ısrarla uzak durmalarını rica ediyorum” Dedi.

Editör: Uğur Medya