Ak Parti’den Miting Gibi Mahalle Ziyareti

Ak Parti Uşak Milletvekili adayları ve partililer, Uşak Karaağaç Toki'de düzenledikleri toplantıda vatandaşların yoğun katılımıyla karşılaştılar. Toplantı, adeta bir miting havasında geçti ve milletvekili adayları coşkulu tezahüratlarla karşılandı.

Programa Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, Milletvekili adayları İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul, Uşak İl Özel İdare Başkanı Nuri Demir, partililer ve birçok vatandaş katılım sağladı.

Güneş “Uşak’ta 6 Bin Kişiyi Ev Sahibi Yaptık”

Programda konuşan Ak Parti Uşak Milletvekili ve adayı İsmail Güneş TOKİ ev sayısının Ak Parti hükümetinde arttığını ve Uşak’ta 6 bin kişinin ev sahibi olduğunu söyledi.

Güneş “Uşak, Recep Tayyip Erdoğan’a Sahip Çıkacaktır”

Güneş “Recep Tayyip Erdoğan ailelerimize sahip çıkmış, gençlerimize sahip çıkmış, çocuklarımıza sahip çıkmış, engellilerimize sahip çıkmış, askerlerimize, şehit yakınlarımıza, gazilerimize sahip çıkmış ve bu ülkeye sahip çıkmış. Sizlerden isteğim bu ülkeye sahip çıkan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmamızdır.” Dedi

Tuğrul “Türk Milleti’ni Kimseye Köle Etmeyeceğiz”

Ak Parti Uşak ikinci sıra Milletvekili adayı Fahrettin Tuğrul konuşmasında muhalefeti hedef alarak Türk milletini kimseye köle etmeyeceğiz dedi

Tuğrul “Dünya Lideri Olmaya Yürüyen Güçlü Bir Türkiye Var”

Tuğrul “Bizler vatanımızı, bayrağımızı ve kutsal değerlerimizi, namazımızı, seccademizi, mescitlerimizi bunların ayakları altında ezdirmeyeceğiz Allah’ın izniyle. Şimdi birileri bize parmak sallıyor. Türkiye’ye, Karaağaç mahallesinin insanlarına, Anadolu coğrafyasına kavruk yiğit evlatlarına, yiğit bacılarına parmak sallıyorlar. Tayyip Erdoğan’ı indirip kendilerine köle edecekleri bir ülke arıyorlar. Hiç heveslenmesinler. Artık onlara köle olacak bir Türkiye yok. Dünya lideri olmaya yürüyen güçlü bir Türkiye var.” Dedi.

Program sonrası Ak Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar Uşak’ta gerçekleştirdiklerini seçim çalışmalarını Uğur TV mikrofonlarına anlattı.

Yaşar “21 Yıllık Oturmuş Bir Parti Teşkilatımız Var”

“Hamdolsun kalabalık bir teşkilatımız var. Ak Parti 21 yıllık bir geçmişi olması nedeniyle teşkilatlar oturmuş ve sahada çalışıyoruz. Her köyde, her mahallede bizler varız. Cumhurbaşkanımız tüm halkımız, vatandaşımız biliyor. Seçimi de Allah’ın izniyle kazanacağız.” Dedi.

Toplantıda Uğur TV’ ye konuşan Uşak İl Özel İdare Başkanı Nuri Demir ise Ak Parti sadece seçimlerde değil her zaman sahalarda dedi.

Demir “Ak Parti Her Zaman Olduğu Gibi Bu Seçimde Zaferle Çıkacak”

Demir “Biz 21 yıldır gün saat gözetmeden aynı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte gördüğümüz şu ki vatandaşımızın teveccühü her geçen gün partimize ve Cumhurbaşkanımıza hat safhada desteğinin arttığını tespit ettik. Muhalefet ise HDP ile olan ittifakı, Amerika, İngiltere gibi dış güçlerle olan bağı ve bu ittifaka desteği vatandaşımızın çok fazla tepkisini çekmiş durumda. Milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde, istikrar bozulmadan, yola devam kararını verdiğini görebiliyoruz. Her zaman olduğu gibi 2023 seçimlerinde Ak Parti zaferle çıkacak.”Dedi.

Son Olarak Uğur TV mikrofonlarına demeç veren Ak Parti Uşak Milletvekili ve adayı İsmail Güneş Uşak’ta hedefimiz 3 milletvekili dedi.

Güneş “Uşak’ta Hedefimiz 3 Milletvekili Çıkarmak” 

“Bu seçim sürecinde özellikle terör örgütlerinin ve emperyalist güçlerin olmak üzere HDP ile masaya oturanların kim olduğunu milletimiz çok iyi biliyor. O yüzden bu seçim çok önemli ve bu yüzden kader seçimi diyoruz. Mesele burada Recep Tayyip Erdoğan meselesi değil Türkiye meselesidir. Vatandaşımız bunu idrak etmiş durumda. 14 Mayıs’ta bu bilinçle sandığa gidecek ve oyumuzu kullanacağız. Uşak’ta 3 milletvekili için elimizden geleni yapacağız ve Cumhurbaşkanımızı %50’nin üzerinde bir oyla zafere taşıyacağız.” Dedi.
 

Editör: Uğur Medya