AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI KARAHALLI KÜL KÖY ’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Ak Parti Uşak milletvekili aday adayları, Karahallı Kül Köy ‘de vatandaşlarla buluştu ve kendilerini tanıttı. Program, Karahallı Ak Parti İlçe Başkanı Şerafettin Afacan'ın koordinatörlüğünde gerçekleştirildi. Programa, Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, Karahallı Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi Durmuş Yavuz ve Karahallı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Can da katıldı.                 

Ak Parti Uşak milletvekili aday adayları Halil Emre Yeşilçiçek, Tahir Emre Can, Süleyman Öztürk ve Hüseyin Ufuk Uğur, teravih namazının ardından Kül köy Muhtarı Aydoğan Günay ve tüm köy eşrafı ile bir araya gelerek köy kahvehanesinde seçmenlerle buluştu. Aday adayları, seçmenlere kendilerini tanıttı ve seçim programları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da aday adaylarına sorular yönelterek, fikirlerini paylaştılar. Program, seçim atmosferinin yaşandığı bir ortamda geçti ve siyasi partiler arasındaki iş birliği ve diyalogun önemi vurgulandı.                 

Program sonrası Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, il-ilçe teşkilatı ve Milletvekili aday adayları Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.                

TOPÇU “KALABALIK BİR KATILIM VE COŞKULU BİR ORTAM VARDI”             

Karahallı Belediye Başkanı Ali Topçu, milletvekili aday adaylarının tanıtım toplantısının kalabalık ve coşkulu bir şekilde geçtiğini açıkladı. Topçu, yaptığı açıklamada, seçimlerin ülke için büyük önem taşıdığını belirterek, "Milletvekili aday adaylarımızın tanıtım toplantısı çok güzel geçti. Kalabalık bir katılım ve coşkulu bir ortamda gerçekleştirdiğimiz toplantıda, adaylarımız kendilerini tanıttı ve projelerini anlattı" dedi.             

YAVUZ “UŞAK’TAN 3 MİLLETVEKİLİ İLE MECLİSE GİDECEĞİZ”                      

Ak Parti İl Genel Meclisi üyesi Durmuş Yavuz, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Karahallı'dan en az %60 oy ile destek vereceklerini açıkladı. Yavuz, yaptığı açıklamada, seçimlerin Türkiye için büyük önem taşıdığını belirterek, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin geleceği için büyük bir önem taşıyor. Karahallı olarak, ona en az %60 oy ile destek vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.                    

AFACAN “14 MAYIS'TA TEKRAR CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇECEĞİZ” Karahallı Ak Parti İlçe Başkanı Şerafettin Afacan, yaptığı açıklamada, 14 Mayıs'taki seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar seçeceklerini söyledi. Afacan, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin güçlenmesi ve gelişmesi için büyük çaba sarf ediyor. Bizler de Karahallı olarak ona her zaman destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. 14 Mayıs'ta tekrar Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz ve ülkemizi daha da ileriye taşıyacağız" dedi.                     

CAN “VAR OLSUN CUMHUR İTTİFAKI, YAŞASIN TÜRK MİLLETİ”                    

Karahallı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Can “Var Olsun Cumhur İttifakı, yaşasın Türk Milleti”dedi.                    

UĞUR “14 MAYIS’TA YENİDEN CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇECEĞİZ”                    

Ak Parti Uşak Milletvekili aday adayı Hüseyin Ufuk Uğur, yaptığı açıklamada 14 Mayıs'ta yeniden Cumhurbaşkanını seçeceklerini söyledi.                    

Uğur, yaptığı açıklamada Türkiye'nin güçlü bir liderlikle yönetilmesinin önemine vurgu yaparak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye'nin hızla geliştiğini ve büyüdüğünü belirtti. Uğur, "Türkiye'nin istikrarı ve güvenliği için önemli bir dönüm noktası olan 14 Mayıs'ta yeniden Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Milletimiz, Türkiye'nin geleceği için yapılacak olan bu seçimde doğru tercihi yapacak ve ülkemizin güçlü lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçecektir" dedi.                      Uğur, ayrıca seçimlerin demokratik bir ortamda gerçekleşeceğini ve Türk milletinin iradesinin sandıkta tecelli edeceğini vurguladı.                      

YEŞİLÇİÇEK “YAPTIKLARIMIZI ANLATMAYA GEREK YOK, GÖRÜYORSUNUZ”                    

Ak Parti Uşak Milletvekili aday adayı Halil Emre Yeşilçiçek, "Yaptıklarımızı anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz" şeklinde konuştu. Yeşilçiçek, Kül Köy ‘de vatandaşlarla bir araya geldi. Programda konuşan Yeşilçiçek, yaptıkları hizmetlerin ortada olduğunu ve vatandaşların kendilerini zaten gördüklerini söyledi. Ayrıca Yeşilçiçek, halkın sorunlarını yakından takip ettiklerini ve her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.                    

CAN “14 MAYIS’A DAHA GÜÇLÜ ADIMLARLA İLERLİYORUZ”                    

Ak Parti Uşak Milletvekili aday adayı Tahir Emre Can, 14 Mayıs seçimleri için daha güçlü adımlarla ilerlediklerini açıkladı. Can, yaptığı açıklamada, seçimlerin ülkemiz için çok önemli olduğunu belirterek, "Bizler Ak Parti olarak her zaman hizmet için varız. Bu seçimlerde de hizmet için yola çıktık. Daha güçlü adımlarla ilerliyoruz ve Uşak'ımızı daha da ileriye taşımak için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.                    

Can, seçimlerin milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak, "14 Mayıs seçimleri ülkemiz için bir dönüm noktası olacak. Bizler de Ak Parti olarak bu dönüm noktasında milletimize daha iyi hizmet etmek için varız. İnşallah Uşak'ımızı daha da güzel günler bekliyor" ifadelerini kullandı.                      

ÖZTÜRK “14 MAYIS’TA AK PARTİYİ ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”                    

Ak Parti Uşak Milletvekili aday adayı Süleyman Öztürk, 14 Mayıs seçimlerinde partisini zaferle çıkarmaya kararlı olduklarını açıkladı. Öztürk, yaptığı açıklamada, seçimlerin önemine vurgu yaparak, "14 Mayıs'ta milletimizin teveccühüyle Ak Parti'yi zaferle çıkarmak için çalışıyoruz. Ülkemiz için büyük önem taşıyan bu seçimlerde hizmet için yola çıktık. Uşak'ımızı daha ileriye taşımak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.                    

ÜNAL “HDP İLE BERABER OLAN SAADET PARTİSİ VE İTTİFAKINA OY VERMİYORUM”                    

Programa katılan Saadet Partisi Karahallı İlçe yönetiminde bulunan Muhammet Ünal 30 yıllık gönül vermiş olduğu Saadet Partisi yönetiminden vazgeçtiğini ifade ederken, HDP ile işbirliği yapan bir gurubun içerisinde olmayacağını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini söyledi.

Editör: Uğur Medya