Vatandaşlar TOGG’a Yoğun İlgi Gösterdi

Karaağaç Mahallesi'nde düzenlenen mitingde sergilenen yerli otomobil TOGG mahalleli vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar, TOGG'u yakından görmek ve deneyimlemek için etkinlik alanına akın ettiler.
Programa katılan Ak Parti Uşak Milletvekili ve adayı İsmail Güneş yaptığı açıklamada yerli otomobil TOGG’a değinerek, yapılamaz denilen her şeyi 21 yıllık Ak Parti hükümeti yaptı dedi.

Güneş “Yapılamaz Dedikleri Her Şeyi Ak Parti Yaptı”

Güneş “21 yıldır bu ülkeye hizmet eden, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Milletin adamı olmak ve bu millete kendini adamak kolay bir şey değildir. Yolları yaptı, hızlı treni yaptı, Bolu tünelini açtı ve hayal olan İstanbul’un iki yakası deniz altından birleştirildi. Baktığımız zaman pek çok yapılamaz denilen şeyleri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Bugün burada gördüğümüz TOGG aracımız içinde benzer şeyleri söylediler. Yapamazsınız, üretemezsiniz dediler. Ama bugün bu araba sokaklarda ve diğer ülkelerin araçlarından daha iyi bir araba” Dedi.

Tuğrul “Recep Tayyip Erdoğan’ın Arkasında Milleti Var”

Ak Parti Uşak Milletvekili Adayı Fahrettin Tuğrul ise yaptığı konuşmada muhalefeti hedef alarak 6’lı masanın arkasında teröristler var ifadelerini kullandı.

Tuğrul “6’lı Masanın Arkasında Teröristler Var”

Tuğrul “Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında milleti var. 6’lı masanın arkasında sırtımızı Kandil’e dayadık diyenler var. 6’lı masanın arkasında Başkan Apo’nun heykelini dikeceğiz diyenler var. Dünyanın emperyalist güçleri var. 6’lı masanın arkasında muhalefet ile birleşip Recep Tayyip Erdoğan’ı indireceğiz diyen Amerikan Başkanı var. Bizler ne Amerikan Başkanı’na, ne Pensilvanya’daki teröriste, ne Kandil’deki teröriste Recep Tayyip Erdoğan’ı yedirmeyeceğiz.” Dedi.

Vatandaşlar TOGG’un Gurur ve Heyecanını Yaşadı

Etkinlikte Uğur TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar TOGG'un yerli ve milli bir otomobil olarak ülkemize kazandırılması konusunda duyulan gurur ve heyecan dile getirdiler.
 

Editör: Uğur Medya