İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi Hayatını Kaybetti İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi Hayatını Kaybetti

Uğur TV’nin Haberleri Ulusal Medyada Yeniden Gündemde

Programda, 24 Aralık 2022 tarihinde Uğur Medya olarak gündeme getirdiğimiz ve Hakan Savaş’ın mikrofonlarımız aracılığıyla açıkladığı Uşak Belediyesi'nin itfaiye aracının olmadığı ancak yine de 50 milyon TL'ye makam katı yaptırıldığı gündeme geldi.

Gazeteci Murat Ağırel, canlı yayında Özkan Yalım'a Uğur Medya'nın önceki haberine atıfta bulunarak, "Uşak Belediyesi'nin itfaiye aracı var mı?" diye sordu. 

Uğur Medya, Halk TV’nin Gündeminde Yer Aldı

Ağırel, yayında şu ifadeleri kullandı: "Sayın Başkan, yerel medyada Uşak'ta bir yayın yapan, ismini unuttuğum için özür dilerim, belediye kendisine itfaiye alamayacak durumda ama 48 milyon TL'ye özel makam odası yaptıracak. Bu nasıl bir anlayıştır diye yayın yapmıştı." Dedi.

Yalım “Eksiklikleri En Kısa Süre İçerisinde Tamamlayacağım”

Yalım ise bu soruya cevaben, itfaiye araçlarının bulunduğunu ancak eksik olduğunu belirtti. 
Yalım şunları söyledi: "Var, var itfaiye araçlarımız var. Dört tane eksik, yani klasmanında kategori olarak kalite ve yapacak olduğu iş anlamında, müdahale anlamında eksikleri olan araçlarımız mevcut. Dört tane itfaiye aracımız eksik ama inşallah en kısa sürede hem bir şekilde kendi imkanlarımızla veya büyükşehir belediyelerimizle bu eksikleri tamamlayacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın."
 

Editör: Uğur Medya