Uşak’ta CHP Milletvekili Adayları Çarşamba Pazarını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Uşak Çarşamba Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.                            

Programa Cumhuriyet Halk Partisi Uşak milletvekili adayları Ali Karaoba, İsmet Akın , İl Başkanı Koray Akgün ve partililer katıldı.                            

Ali Karaoba, İsmet Akın ve Koray Akgün vatandaşların sorunları dinlerken oy istediklerini ifade etti.                             

Program esnasında Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Ali Karaoba, İsmet Akın ve Koray Akgün  vatandaşların sorunları dinlerken oy istediklerini ifade etti.                            

Akgün “Biz Üretenden Yanayız”                              

“Üretinin emeğini karşılığını almadığını biliyoruz. Çarşamba pazarında esnafın ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz. 13. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya köşküne çıkarmak için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz.” Dedi.                            

Karaoba “Planlamadan Yapılan Pazarın Durumu İşte Bu”                              

“Üstü açık Çarşamba pazarındayız, bugün hava Allah’tan güzel, esnafımız ve vatandaşımız ıslanmıyor. Bunların bütün işleri işte böyle, planlamadan hadi yapalım diyorlar ama insanlar ne duruma düşüyor bilmiyorlar. Hemen belediye yanımızda, makam odasına 25 ile 50 milyon TL harcayan insanlar buranın üstünü kapatmadan esnafın ne olacağını söylemeden gelip pazar yaptırıyorlar.” Dedi.                            

Karaoba “Bu Sistemi Artık İstemiyoruz”                              

“Millet İttifakı’nın iktidarında merkezde insanlar olacak. Sadece bu ülkeyi yönetenlerin cebini doldurduğu, çaldığı, hırsızlık yaptığı, çocuklarının gemicik sahibi olduğu, bir sistem istemiyoruz.” Dedi.                            

Akın “15 Mayıs’tan Sonra Sepetler Dolacak”                              

“Herkesin sepetine, filesine, arabasına bakıyoruz. Kimse istediğini istediği kadar alamıyor. Bu fiyat pahalılığıyla kimsenin filesini sepetini doldurma imkanı yok. İnşallah 15 Mayıs’tan sonra sepetler dolacak.” Dedi.                            

Açıklamaların ardından CHP Uşak Milletvekili adayları ve partililer Çarşamba pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, sorunları ve isteklerini dinledi not aldı.

Editör: Uğur Medya