Uşak'ta Ak Parti Milletvekili Adayları Bir Eylül Sanayi Sitesini Ziyaret Etti

Ak Parti Uşak Milletvekili adayları Uşak 1 Eylül sanayi sitesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Programa Ak Parti Uşak Milletvekili adayları İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul ve Belediye Başkanı Mehmet Çakın katıldı.

3. Sanayi Sitesine Yeniden Temel Atılıyor: Tarih 2023 Yaz

1 Eylül Sanayi Sitesi'nde esnaf'tan destek istediklerini söyleyen belediye başkanı ziyaret esnasında 2019 yılında temelini attıkları 3. Sanayi sitesi yapımı bir esnaf tarafından soru olarak yöneltildi ve Başkan Çakın "Bu yaz tekrar temellerini atıyoruz, işimiz gücümüz iki tane biri Çarşamba Pazarı, biri 3. Sanayi Sitesi" dedi.

Ak Parti Uşak Milletvekili adayı İsmail Güneş 1 Eylül Sanayi Sitesi'nde yaptıkları ziyaret esnasında Uğur TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Güneş "14 Mayıs Türkiye'nin kaderi açısından çok önemli"

Güneş açıklamasında "14 Mayıs'ta yapılacak olan seçim gerçekten çok önemli. Burada Türkiye'nin varlığını, birliğini ve bağımsızlığını mı koruyacağız yoksa Türkiye'nin bölünmesini mi geçeceğiz. Teröristlerin ülkede etkin hale gelerek istedikleri gibi hareket etmesini mi sağlayacağız. Erdoğan döneminde Türkiye kendi kararlarını kendi verebilir hale geldi ve ülkemizin çıkarları neyse yönde kararlar alındı. Millet İttifakını destekleyen Amerika olsun Avrupa ülkeleri olsun neticede Türkiye'nin aleyhine karar aldırmada hükümeti baskı altında tutacaktır ve maalesef ülkemizin yararına değil zararına olacaktır. 14 Mayıs seçimleri Türkiye'nin kaderi açısından çok önemli." Dedi.

Güneş "Hüda Par Terör Karşıtı Bir Partidir"

İsmail Güneş, ziyaret esnasında bir esnafın Hüda Par ile ittifak yapan Cumhur İttifakı'nın yanlış yaptığını ifade etmesine karşılık olarak "Endişe edilecek bir durum yok" Dedi.

"Hüda Par terörü lanetleyen, terörle bağlantısı olmayan bir parti. HDP ile karıştırmamak lazım. Neticesinde böyle bir ittifak yapıldı endişe edilecek bir durum yok." Dedi.

Editör: Uğur Medya