Uşakspor – Fethiyespor 5 Kasım Pazar Günü Saat 14:00’da 1 Eylül Stadyumu’nda

Uşak Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu Uşak Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu

TFF 2 Lig Kırmızı grupta mücadele eden Uşakspor 12 hafta maçında 5 Kasım Pazar günü saat 14.00'te 1 Eylül Stadyumu2nda Fethiyespor ile karşılaşacak.

Uşakspor, Fethiyespor Karşılaşmasına Hazırlanıyor

Uşakspor hafta sonu oynayacağım Fethiyespor karşılaşması öncesi çift kale antrenmanla hazırlıklarına devam ediyor.

Uşakspor, Fethiyespor Karşılaşmasına Hazırlanıyor

Uşakspor ligde almış olduğu üst üste mağlubiyetlerin ardından ligin son sırasına demir atmış durumda ve şu anda 4 puanla 19 sırada yer almakta, Fethiyespor karşılaşmasıyla evinde oynayacağı maçtan 3 puan alarak artık bir nefes almak istiyor.

Uşakspor’da Son Durum Ne?

Geçtiğimiz haftalarda Uşak Spor teknik direktörü Nazım Gülay'ın görevinden ayrılmasının ardından altyapı teknik direktörü Rıdvan Geçkin göreve geldi. Fakat o da bu hafta içerisinde görevden tekrar ayrıldı ve şu anda kulüp yöneticisi Osman Damar bizlerle birlikte hocam öncelikle merhabalar Uşaksporlu taraftarların ve Aşigolar’ın çok merak ettiği bir soru var aslında Uşakspor'un şu anki durumu ne?

Uşakspor’da Yeni Teknik Adam Kim Olacak?

Damar “Öncelikle hoş geldiniz tekrardan. Biliyorsunuz ki sezon öncesinde Nazım Güray hocamızla takımla çalıştık yaklaşık bir 8 hafta görev süresi oldu. Kötü sonuçlardan dolayı kendisi istifa etmek durumunda kaldı takımımızdan. Daha sonrasında ise Uşakspor altyapı hocası Rıdvan Geçkin hocamız geldi ve daha sonrasında da yine ayrıldı. Bugünkü antrenmanı ve dünkü antrenmanı bizler yaptık, gerçekleştirdik yönetim olarak. Ama yarın inşallah yeni hocamız gelecek.” Dedi.

Damar “Yeni Hocamız Recep Yazıcı Olacak”

Damar “Daha önce geçen yılda çalışmış olan Recep Yazıcı hocamızı yönetimi düşünüyor. Şu anda son görüşmeler sürüyor. Eğer %95 hani olumlu şekilde ilerliyor. Yarınki antrenmana da kendisi bizzat kendi koordinesinde antrenmanı gerçekleştireceğiz.” Dedi.

Damar “Uşakspor’un Üzerinden Kara Bulutları Atmak İstiyoruz”

Damar “Biz bu kara bulutları dağıtmak istiyoruz açıkçası Uşakspor üzerinden. Çünkü Uşakspor’un bulunduğu sıralama şu anda konumlandırıldığı konum tabii ki iç açıcı değil. Ama bizler gerek yönetimsel olarak gerek futbolcu grubu olarak bu işin altından kalkabileceğimize inanıyoruz. Bütün özverimizle kanımızın son damlasına kadar Uşakspor için çalışacağız.” Dedi.

Damar “Hedefimiz 3 Puan”

Damar “İnşallah da Fethiyespor karşısında 3 puan alıp bu kötü günleri geride bırakıp bir nebze de olsun rahatlatmak istiyoruz. Hem ilimizi hem kulübümüzü sonuçta Uşakspor Uşak için çok değerli bir imaj ona leke gelmesini istemiyoruz açıkçası.” Dedi.

Damar “Yönetimde Değişiklik Olacak”

Damar “Yönetimle ilgili değişiklik olabilir. Tabii bu ilerleyen günlerde bu süreç belli olacak. Bizim amacımıza zaten şu anda Fethiyespor karşısında 3 puan almak çocuklarımızda özverili hafta sonu 3 puanı almayı hedefliyoruz.” Dedi.

Editör: Uğur Medya