Teknik Taktik Çalışması Yapıldı

TFF 2.lig kırmızı grupta mücadele eden kırmızı siyahlılar Karaman deplasmanı öncesi hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Karşılaşma 8 Ekim Pazar Günü Saat 15:00'da

7’nci hafta mücadelesinde, Uşakspor 08 Ekim Pazar günü saat 15.00’da deplasmanda Karaman Futbol Kulübü ile karşılaşacak.

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay Karaman deplasmanını değerlendirerek Ziraat Türkiye Kupası’nda ki rakipleri Aliağa hakkında açıklamalarda bulundu.

Gülay “Puan ve Puanlar Alacağımız Bir Deplasmana Gidiyoruz”

Gülay “Şimdi geçen hafta Amedspor’dan mağlubiyet aldık grubun liderinden. Tabii o mağlubiyetin özrünü diledik geçmişte kaldı. Bu hafta da Karaman maçına hazırlanıyoruz en iyi şekilde. Puan alacağımız ve puanlar alacağımız bir deplasmana gidiyoruz inşallah. Rakibimizin hafta başında bir teknik heyet değişikliği oldu. Tabii bu da rakibimize bir titreşim yaratır yeni bir hava getirir. Her şeyi göz önünde bulundurarak biz maçımıza hazırlanıyoruz. Rakibimize bakmadan biz kendi oyunumuzu kendi mücadelemizi gösterdikten sonra hiçbir sıkıntı yaşamadan puan ve puanlarla döneceğimizden eminim.” Dedi.

Gülay “Takım Fiziksel Olarak %100’e Yakın Diyebilirim”

Gülay “Türkiye Kupası da girdi devreye ondan sonra hafta sonu hafta içi maçlarımız da var. Fiziksel anlamda Derince ve Amed maçında bir tık daha üste çıktık. Yani %100'e yakın bir fiziksel yapımız var. Amedspor maçında iki devreye baktığımızda devrelerin 20-25 dakikalarından sonra toparlanma oldu. Özellikle 45'ten sonra 20-25 dakika tek kaleye yakın top oynadık. Fiziksel olarak da birebirlerde iyiydik %100'e yakın olduk. Tabii maçlar yoğun bir şekilde olduğu için takımda herkese ihtiyacımız var. Çünkü 3 günde bir 4 günde bir maç oynanacak. O yüzden de herkesi diri tutmaya çalışıyoruz herkese de hazır ol komutunu verdik. Hafta içi hafta sonu maçları inşallah en sağlıklı bir şekilde bitirmek istiyoruz.” Dedi.

Editör: Uğur Medya