Gülay ‘’Bay Haftasını Değerlendirdik’’

Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay yaptığı konuşmada, her iki takımında güzel oynadığından bahsederek iyi bir antrenman maçı olduğunu söyledi.

Gülay ‘’Bu hafta bay haftasındaydık. Hem maç günü alalım diye hem bizim az oynamış az zaman almış arkadaşlarımız var. Hem onları görelim hem altyapımızdaki oyuncuları görelim diye onları da motive edelim diye maç yaptık. Tabi hafta içi çalıştıklarımızı da hazırlık maçında denemeye çalıştık. Her iki takımda güzel oynadı. Bizim içinde iyi bir antrenman maçı oldu. Altyapıdaki genç oyuncuları da gördük. Onlarında seviyelerini gördük. Bizim açımızdan bu hafta bay olduğu için değerlendirdik.’’ Dedi.

Geçkin ‘’Seyir Zevki Yüksek Bir Maç Oldu’’

Uşakspor Altyapı Sorumlusu Rıdvan Geçkin Uğur TV mikrofonlarına U19 takımı ile As takım arasında yapılan hazırlık maçını değerlendirdi.

Geçkin ‘’Maç gayet güzel geçti. Bizim açımızdan da Uşakspor’umuz açısından da iyi geçtiğini düşünüyorum. Bu takımlar zaten yıllardır bir arada oynayan takımımız U19 takımı. 2 sene önce geçen sezondan önceki sezon Türkiye şampiyonu olan bir takımdı. Koruduk bunları. Hatta Uşakspor’umuza da 3 tane oyuncumuzu verdik. Onlarda bizim kadromuzda yer aldılar. Güzel seyir zevki yüksek bir maç olduğuna inanıyorum.’’ Dedi. 
 

Editör: Uğur Medya